REKLAMA

15 listopada od godziny 12-30 w hali Mistrzów we Włocławku rozpoczęliśmy 5 Edycję Włocławskiej Futsal Ligi. Partnerami naszej ligi są ACTIV CENTRUM i Kręgielnia Piwnica, a partnerem medialnym portal WLC.PL.
Do 5 edycji Włocławskiej Futsal Ligi zgłosiło się 14 drużyn jest to rekordowa ilość jeśli chodzi o ligę halową.
Pierwszą kolejkę sędziował Jarosław Gryckiewicz.
Na naszej stronie obserwować można wyniki na żywo http://tsrkujawy.pl/terminarzyk/
Przedstawiamy wyniki, opisy, strzelców bramek 1 kolejki Włocławskiej Futsal Ligi:

SALAMANDER – WIKA POLSKA 21-1
1-0 – Połtorak Arkadiusz (1)
2-0 – Grube Bartłomiej (1)
3-0 – Grube Bartłomiej (2)
3-1 – Skibicki Krystian (10
4-1 – Waga Dawid (1)
5-1 – Słomski Dawid (1)
6-1- Grube Łukasz (1)
7-1 – Liszkowski Adrian (1)
8-1 – Półtorak Arkadiusz (2)
9-1 – Lewandowski Maciej (1)
10-1 – Szablewski Piotr (1)
11-1 – Grube Bartłomiej (3)
12-1 – Waga Dawid (2)
13-1 – Lewandowski Maciej (2)
14-1 – Słomski Dawid (2)
15-1- Grube Bartłomiej (4)
16-1 – Lewandowski Maciej (3)
17-1 – Waga Dawid (3)
18-1 – Milewski Damian (1)
19-1 – Grube Bartłomiej (5)
20-1 – Grube Bartłomiej (6)
21-1 – Grube Łukasz (2)

MASTER – DETAL-MET 2-5
0-1 – Jaroszewski Lucjan (1)
0-2 – Nowakowski Grzegorz (1)
0-3 – Mieszkalski Adrian (1)
1-3 – Szablewski Tomasz (1)
1-4 – Jaroszewski Lucjan (2)
2-4 – Billy Abbot (1)
2-5 – Jastrzębski Kacper (1)

INDORAMA – GMINA LIPNO 2-2
1-0 – Różański Łukasz (1)
1-1 – Kosowski Przemysław (1)
1-2 – Kosowski Przemysław (2)
2-2 – Szałański Robert (1)

WLADISLAVIA 1 – SANIKO 2-8
0-1 – Przyjałkowski Arkadiusz (1)
1-1 – Świerczyński Patryk (1)
1-2 – Kowalski Adrian (1)
1-3 – Przyjałkowski Arkadiusz (2)
1-4 – Kinasiewicz Rafał
1-5 – Dobrosielski Marko (1)
1-6 – Dobrosielski Marko (2)
1-7 – Kowalski Adrian (2)
2-7 – Grudziński Paweł (1)
2-8 – Dobrosielski Marko (3)

POWER CHODECZ – SPARTAK WŁOCŁAWEK 3-2
1-0 – Sobalczyk Igor (1)
2-0 – Sobalczyk Igor (2)
2-1 – Skibiński Szymon (1)
3-1- Sobalczyk Igor (3)
3-2 – Wesołowski Daniel (1)

GEBERIT – ZRB BŁASZCZYK-PANDA 4-2
0-1 – Piotrowski Marcin
0-2 – Klimek Patryk
1-2 – Łykowski Radosław (1)
2-2 – Glonek Zbigniew (1)
3-2 – Łykowski Radosław (2)
4-2 – Łykowski Radosław (3)

WLADISLAVIA 2 – RUN CHŁODNIA
1-0 – Wienconek Dariusz (1)
1-1 – Szymczak Przemysław (1)
2-1 – Sulżycki Leszek (1)
3-1 – Wienconek Dariusz (2)
3-2 – Szymczak Przemysław (2)
3-3 – Kuzmich Serhej (1)
3-4 – Fijałkowski Bartosz (1)
4-4 – Szymczak Przemysław (3)
5-4 – Śmiałek Sebastian (1)
5-5 – Sulżycki Leszek (2)

ż.k. – Markiewicz Jędrzej (Run Chłodnia)
ż.k. – Zapiec Sławomir(Run Chłodnia)