13 i 14 czerwca o godz. 15-00 odbyła się 1 kolejka 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich rozgrywanych na boisku orlik przy ZST na bulwarach we Włocławku.
Głównymi partnerami 4 Edycji WŁOCŁAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH są nowy partner ACTIV CENTRUM a także Kręgielnia Piwnica.
Partnerem medialnym 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich będzie portal WLC.PL na czele z Karoliną Klimecką – Łaptutą.
Ponadto naszą ligę wspierać będzie Fundacja Pomocy Społecznej ,,Okruszek Szczęścia” z Jarosławem Gryckiewiczem założycielem i prezesem fundacji, który wspiera jako sędzia w 4 Edycji  Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.
Projekt ten jest współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek.
Podczas 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich obserwujemy wyniki meczów na żywo http://tsrkujawy.pl/terminarz/

W 1 kolejce nie obyło się bez niespodzianek.
W inauguracyjnym meczu Gmina Fabianki nieoczekiwanie doznała pierwszej porażki z debiutantami 2 ligi FC ALBATROS 3-4.
Już w drugim meczu sobotnich zmagań zagrały ze sobą triumfator rozgrywanych wcześniej trzech edycji ligi szóstek BALA BALA (wcześniej Saniko – zespół zmienił nazwę i zachował regulaminowe 50 % drużyny – dlatego występuje w 1 lidze w przeciwnym razie nowy zespół zaczyna od 2 ligi) z drużyną MS-BUD.
Po bardzo emocjonującym meczu lepsza okazała się drużyna MS-BUD która wygrała 3-2.

W trzecim meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Salamander i Run Chłodnia.
W meczu tym do przerwy panowała jedna drużyna Salamander wygrywając 4-2. Po przerwie jednak zawodnicy Run Chłodni śmielej zaatakowali i odrobili straty z pierwszej połowy a pod koniec meczu strzelając przeciwnikom dwie bramki przypieczętowali swoje zwycięstwo. Końcowy wynik to 8-6 dla Run Chłodni.

W czwartym sobotnim meczu spotkały się ze sobą drużyny, które grają w lidze. Detal-Met bez większych problemów pokonał Geberit 8-3 i został pierwszym liderem 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

14 czerwca w niedziele odbyły się też po 2 mecze 1 i 2 ligi WLSP.
W pierwszym niedzielnym meczu spotkały się drużyny Drumetu i Gminy Lipno.
Od początku na boisku panowała tylko jedna drużyna – Gmina Lipno.
Po dwóch golach strzelonych na początku meczu przez Mateusza Bartczaka drużyna z Lipna spokojnie kontrolowała mecz. Gdy ten sam zawodnik dołożył trzeciego gola wiadomo było, że ta drużyna nie przegra tego spotkania. Zespół Drumetu zagrał w tym meczu przeciętnie, co nie wystarczyło na grającą bardzo dobrze zespołowo drużynę Gminy Lipno.
Wynik końcowy to 5-1 dla debiutanta w 1 lidze Gminy Lipno.

W drugim meczu niedzielnych zmagań zagrały ze sobą drużyny
Sempire i Wika Polska.
Wika Polska w tym meczu grając w okrojonym składzie została rozbita przez przeciwników zdobywając tylko jednego gola a tracąc 10.
W ekipie Sempire na słowa uznania zasługuje cała drużyna, ponieważ potrafiła wykorzystać braki kadrowe przeciwników, a szczególnie strzelec 4 bramek Patryk Wilczyński oraz rozgrywający Maksymilian Kacprzyk, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Wynik końcowy 10-1 dla Sempire.
W trzecim niedzielnym meczu zagrały zespoły DGS i Indorama.
Był to mecz dwóch aktorów Jacka Wichlińskiego (DGS) i Mateusza Piekarskiego (Indorama). Pierwszy z nich zdobył trzy, a drugi pięć bramek w tym spotkaniu. Mimo zdobycia 5 bramek przez Mateusza Piekarskiego nie uchroniło to jego drużyny przed porażką z drużyną DGS 7-5.
W czwartym meczu dnia spotkały się drużyny Wladislavia Team i Lux Optic. Do przerwy w tym meczu panował totalny chaos w wykonaniu obydwu drużyn. Po przerwie Wladislavia Team zaznaczyła swoją przewagę zdobywając 3 bramki, a tracąc tylko jedną i zdobyli cenne 3 punkty na inaugurację ligi.