REKLAMA

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji Ośrodek we Włocławku zapraszają na Świąteczny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 17 grudnia 2022 r. Rozpoczęcie o godz. 14:00 z parkingu przy Hali Mistrzów. Trasa będzie liczyć ok. 20 km i prowadzić będzie głównie ścieżkami rowerowymi przez Włocławek.

Zakończenie na Przystani na Zalewie Włocławskim przy ul. Płockiej 187 wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek oraz ogrzewaniem się przy ognisku do godz.18:00.

Zachęcamy do zapisów całych rodzin, prędkość rajdu będzie dostosowana do najmłodszych uczestników. Zachęcamy do świątecznych akcentów podczas wycieczki. Mile widziane świąteczne przebrania oraz oświetlenie.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 5, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30. Zapisy przyjmowane są osobiście do 15 grudnia 2022 r. Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 15 zł od osoby, natomiast dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści 10 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, kiełbaskę na ognisko, kawę/herbatę, świąteczny upominek. Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody, przejazd odbędzie się o zmroku dlatego prosimy o kamizelki i elementy odblaskowe. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu.

Liczba uczestników ograniczona do 200. Zapraszamy do zapisów!