REKLAMA

22 listopada w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 2 kolejka 5 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi. Partnerami ligi są ACTIV CENTRUM i Kręgielnia Piwnica, a partnerem medialnym jest wideo portal informacyjny WLC.PL.
Drugą kolejkę Włocławskiej Futsal Ligi sędziował Jarosław Gryckiewicz.
Przedstawiamy wyniki, opisy, strzelców bramek 1 kolejki Włocławskiej Futsal Ligi:

2 kolejka 22 listopad- niedziela

SANIKO – POWER CHODECZ 3-4
1-0 – Kowalski Adrian (1)
1-1- Sobalczyk Igor (1)
2-1 – Przyjałkowski Arkadiusz (1)
2-2 – Chodorek Arkadiusz (1)
2-3 – Sobalczyk Igor (2)
3-3 – Szudzik Konrad (1)
3-4 – Sobalczyk Igor (3)

ż.k. – Kowalski Adrian (Saniko)

DETAL-MET – RUN CHŁODNIA 5-0
1-0 – Wojtylak Patryk (1)
2-0 – Linowiecki Piotr (1)
3-0 – Linowiecki Piotr (2)
4-0 – Czerwiński Alan (1)
5-0 – Jaroszewski Lucjan (1)

ZRB BŁASZCZYK-PANDA – INDORAMA 1-7
0-1 – Smykowski Cezary (1)
0-2 – Różański Łukasz (1)
0-3 – Smykowski Cezary (2)
0-4 – Różański Łukasz (2)
0-5 – Smykowski Cezary (3)
0-6 – Różański Łukasz (3)
0-7 – Szałański Robert (1)
1-7 – Majewski Jacek (1)

SPARTAK WŁOCŁAWEK – GEBERIT 6-5
1-0 – Józwiak Krzysztof (1)
2-0 – Buszka Maciej (1)
3-0 – Sztygowski Mariusz (1)
4-0 – Opłatkowski Mariusz (1)
4-1 – Glonek Zbigniew (1)
5-1 – Wesołowski Daniel (1)
5-2 – Urbański Karol (1)
6-2 – Olejnik Tomasz (1)
6-3 – Glonek Zbigniew (2)
6-4 – Słomczewski Łukasz (1)
6-5 – Słomczewski Łukasz (2)

GMINA LIPNO – WLADISLAVIA 2 9-1
1-0 – Paszyński Sebastian (1)
2-0 – Kosowski Przemysław (1)
2-1 – Wienconek Dariusz (1)
3-1 – Chojnicki Dariusz (1)
4-1 – Chojnicki Dariusz (2)
5-1 – Kosowski Przemysław (2)
6-1 – Paszyński Sebastian (2)
7-1 – Kaczorowski Marcin (1)
8-1 – Kaczorowski Marcin (2)
9-1 – Kosowski Przemysław (3)

WIKA POLSKA – WLADISLAVIA 1 2-3
1-0 – Kołowski Mateusz (1)
1-1 – Butlewski Tomasz (1)
2-1 – Skibicki Krystian (1)
2-2 – Kruczkowski Emil (1)
2-3 – Lewandowski Jerzy (1)

MASTER – SALAMANDER 2-6
1-0 – Pietrzak Patryk (1)
1-1 – Grube Łukasz (1)
2-1 – Grube Łukasz (2)
2-2 – Dewil Mateusz (1)
2-3 – Lewandowski Maciej (1)
2-4 – Lewandowski Maciej (2)
2-5 – Słomski Dawid (1)
2-6 – Grube Łukasz (3)

ż.k. – Słomski Dawid (Salamander)
ż.k. – Dąbrowski Krystian (Master)