REKLAMA

Czym są „Czwartki”? To cykl ogólnopolskich spotkań, na których spotykają się osoby zainteresowane tematyką mediów społecznościowych, reklamy oraz marketingu – chcące dowiedzieć się nowych rzeczy z tej branży. Spotkania są organizowane od kilku lat w największych miastach Polski, m.in:  w Warszawie, Łodzi, Toruniu, Gdańsku oraz Bydgoszczy. Włocławek dołączył do grona tych miast w lipcu br. 
Kogo tym razem posłuchamy?

Pierwszą prelegentką będzie Julita Gul, która pracuje jako Social Media Marketer oraz PR Menager. Do jej głównych zajęć należy prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych zarówno marek jak i ludzi. Prowadzi także cykliczne szkolenia „Instagram dla biznesu”. Swoją pracę traktuje jako styl życia i pasję, a szczegóły zdradzi nam w czasie swojej prezentacji w czwartek. 


Drugim prelegentem będzie włocławianin Dominik Cieślikiewicz, młodego działacza NGO, który stworzył Fundację Ładowarka. W czwartek opowie nam jednak o czymś innym. Zagłębi nas w tajniki swojej pracy, którą traktuje jak zaszczyt i hobby – zajmuję się miejską mobilnością oraz tworzy urzędowy fanpage „Pan Włodek i jego rower”. 


Spotkanie odbędzie się już tradycyjnie w kawiarni „Spoko Cafe” we Włocławku przy ulicy Warszawskiej 8 o godzinie 18 w najbliższy czwartek 26.09.2019 roku.