REKLAMA

6 grudnia w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 3 kolejka 5 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi.
Trzecią kolejkę Włocławskiej Futsal Ligi sędziował Rafał Jankowski
Przedstawiamy wyniki, opisy, strzelców bramek 3 kolejki Włocławskiej Futsal Ligi:

3 kolejka 6 grudzień – niedziela

INDORAMA – SPARTAK WŁOCŁAWEK 3-3
0-1 – Wichliński Jacek (1)
0-2 – Wesołowski Daniel (1)
1-2 – Szałański Robert (1)
1-3 – Wichliński Jacek (2)
2-3 – Bącela Kamil (1)
3-3 – Różański Łukasz (1)

ż.k. – Mularski Tomasz (Indorama)
ż.k. – Wiśniewski Filip (Indorama)

POWER CHODECZ – WIKA POLSKA 18-2
1-0 – Witczak Łukasz (1)
2-0 – Ruciński Dominik (1)
3-0 – Olczak Patryk (1)
3-1 – Mierzyński Kamil (1)
4-1 – Ruciński Dominik (2)
5-1 – Chodorek Arkadiusz (1)
6-1 – Ruciński Dominik (3)
6-2- Nowakowski Mateusz (1)
7-2 – Witczak Łukasz (2)
8-2 – Miziołek Michał (1)
9-2 – Rosiak Michał (1)
10-2 – Rosiak Michał (2)
11-2 – Miziołek Michał (2)
12-2 – Chodorek Arkadiusz (2)
13-2 – Ruciński Dominik (4)
14-2 – Olczak Patryk (2)
15-2 – Ruciński Dominik (5)
16-2 – Rosiak Michał (3)
17-2 – Ruciński Dominik (6)
18-2 – Witczak Łukasz (3)

SALAMANDER – DETAL-MET 7-6
0-1 – Mieszkalski Adrian (1)
0-2 – Czerwiński Alan (1)
1-2 – Lewandowski Maciej (1)
2-2 – Grube Bartłomiej (1)
3-2 – Grube Bartłomiej (2)
4-2 – Kacprzyk Maksymilian (1)
5-2 – Grube Łukasz (1)
5-3 – Linowiecki Piotr (1)
6-3 – Grube Łukasz (2)
7-3 – Milewski Damian (1)
7-4 – Kaczmarek Mariusz (1)
7-5 – Czerwiński Alan (2)
7-6 – Szperka Bartosz (1)

ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal-Met)
ż.k. – Szablewski Piotr (Salamander)

GEBERIT – SANIKO 2-6
0-1 – Dobrosielski Marko (1)
0-2 – Wysiński Mariusz (1)
0-3 – Bromirski Mariusz (1)
0-4 – Kowalski Adrian (1)
1-4 – Wojnowski Artur (1)
1-5 – Gitner Łukasz (1)
1-6 – Kowalski Adrian (2)
2-6 – Łykowski Radosław (1)

cz.k. – Glonek Zbigniew (Geberit)

WLADISLAVIA 2 – ZRB BŁASZCZYK-PANDA 2-4
1-0 – Sulżycki Leszek (1)
1-1 – Klimek Patryk (1)
2-1 – Sulżycki Leszek (2)
2-2 – Majewski Jacek (1)
2-3 – Majewski Jacek (2)
2-4 – Majewski Jacek (3)

ż.k. – Wienconek Dariusz (Wladislavia 2)
ż.k. – Błaszczyk Cezary (ZRB Błaszczyk – Panda)
ż.k. – Majewski Jacek (ZRB Błaszczyk – Panda)

GMINA LIPNO – RUN CHŁODNIA 9-5
1-0 – Bartczak Łukasz (1)
2-0 – Paszyński Sebastian (1)
2-1 – Szymczak Przemysław (1)
2-2 – Szymczak Przemysław (2)
2-3 – Hejmanowski Jakub (1)
3-3 – Podlas Jakub (1)
4-3 – Jesionowski Jakub (1)
5-3 – Bartczak Rafał (1)
5-4 – Śmiałek Sebastian (1)
6-4 – Bartczak Łukasz (2)
6-5 – Śmiałek Sebastian (2)
7-5 – Jesionowski Dariusz (1)
8-5 – Bartczak Łukasz (3)
9-5 – Kaczorowski Marcin (1)

MASTER – WLADISLAVIA 1 12-3
1-0 – Dewil Mateusz (1)
2-0 – Dewil Mateusz (2)
3-0 – Szablewski Tomasz (1)
3-1 – Świerczyński Patryk (1)
4-1 – Dąbrowski Krystian (1)
4-2 – Piekarski Krzysztof (1)
5-2 – Szablewski Tomasz (2)
6-2 – Pietrzak Patryk (1)
7-2 – Pietrzak Patryk (2)
8-2 – Szablewski Tomasz (3)
9-2 – Charzewski Piotr (1)
9-3 – Warchlewski Andrzej (1)
10-3 – Grzywacz Patryk (1)
11-3 – Charzewski Piotr (2)
12-3 – Grzywacz Patryk (2)

ż.k. – Pietrzak Patryk (Master)