REKLAMA

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, że 31 października 2019 roku autobusy będą kursować jak w dni robocze i dodatkowo uruchomione zostaną połączenia  z cmentarzem komunalnym przy al. Chopina i Pińczatą realizowane przez linie:

G   w  relacji  ul. Brzezinowa – cmentarz  komunalny – Pińczata

H   w  relacji  ul. Promienna – ul. Wysoka – cmentarz  komunalny – Pińczata

I     w  relacji   ul. Wiejska  – cmentarz  komunalny  –  Pińczata

J    w  relacji   ul. Rybnicka  – Płocka/osiedle  – ul.  Zielna – cmentarz  komunalny  – Pińczata

31 października przejazdy komunikacją publiczną będą bezpłatne.

1 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w dni świąteczne (również linia P) i  dodatkowo uruchomione zostaną połączenia z cmentarzem komunalnym przy al. Chopina i Pińczatą realizowane przez linie:

G, H, I  i  J  jak w dniu 31 października oraz

A   w   relacji    ul. Toruńska  –  ul.  Cmentarna

B   w  relacji   ul.  Promienna – ul. Cmentarna

C    w  relacji   ul.  Promienna  –  ul. Wieniecka  –  ul. Cmentarna

D    w  relacji  ul. Wiejska –  ul. Cmentarna

E    w  relacji   ul. Kaliska  –  ul.  Cmentarna

F    w  relacji  ul. Węglowa  –  ul. Cmentarna

1 listopada przejazdy komunikacją publiczną we Włocławku będą bezpłatne.

Uwaga! W związku ze zmianą organizacji ruchu autobusy linii 3, 12, 15, 23 i P nie będą się zatrzymywać na przystanku al. Chopina/Witosa. W ul. Cmentarną wjadą tylko  autobusy linii 3 i 23 oraz oznaczone literami A, B, C, D, E i F.

2 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w soboty (również linia P) i dodatkowo uruchomione zostaną połączenia  z cmentarzem komunalnym i Pińczatą jak w dniu 1 listopada tzn. linie A, B, C, D, E, F, G, H, I  i  J.

2  listopada przejazdy komunikacją publiczną we Włocławku będą bezpłatne. 

3 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w niedziele (również linia P) i  dodatkowo uruchomione zostaną połączenia z cmentarzem komunalnym i Pińczatą jak  w  dniu 1 listopada tzn. linie A, B, C, D, E, F, G, H, I, J.

Uwaga: przejazdy 3 listopada będą płatne na zasadach ogólnych. Na liniach specjalnych (oznaczonych  literami) bilet będzie kosztował 2,60 zł, żadne ulgi nie przysługują.

4 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w dni powszednie oraz dodatkowo  linia P. Przejazdy płatne według zasad ogólnych.