REKLAMA

13 grudnia w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 4 kolejka Włocławskiej Futsal Ligi. Partnerami ligi są ACTIV CENTRUM, a także Kręgielnia Piwnica.

Przedstawiamy wyniki strzelców bramek 4 kolejki:

SPARTAK WŁOCŁAWEK – WLADISLAVIA 2 3-6
0-1 – Wróblewski Arkadiusz (1)
1-1 – Buszka Maciej (1)
1-2 – Sulżycki Leszek (1)
1-3 – Fijalkowski Bartosz (1)
1-4 – Sulżycki Leszek (2)
1-5 – Sulżycki Leszek (3)
2-5 – Buszka Maciej (2)
2-6 – Sulżycki Leszek (4)
3-6 – Wesołowski Daniel (1)

GMINA LIPNO – DETAL-MET 1-4
0-1- Wojtylak Patryk (1)
0-2 – Mieszkalski Adrian (1)
0-3 – Wojtylak Patryk (2)
0-4 – Nowakowski Grzegorz (1)
1-4 – Bartczak Łukasz (1)

ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal-Met)

MASTER – POWER CHODECZ 3-13
0-1 – Sobalczyk Igor (1)
1-1 – Wietczak Norbert (1)
1-2 – Sobalczyk Igor (2)
1-3 – Rosiak Michał (1)
1-4 – Olczak Patryk (1)
1-5 – Sobalczyk Igor (3)
1-6 – Ruciński Adrian (1)
1-7 – Olczak Patryk (2)
1-8 – Rosiak Michał (2)
1-9 – Sobalczyk Igor (4)
2-9 – Grzywacz Patryk (1)
2-10 – Chodorek Akadiusz (1)
2-11 – Rosiak Michał (3)
2-12 – Olczak Patryk (3)
2-13 – Olczak Patryk (4)
3-13 – Więtczak Norbert (2)

SALAMANDER – WLADISLAVIA 1 23-1
1-0 – Wrześniewski Łukasz (1)
2-0 – Kacprzyk Maksymilian (1)
3-0 – Grube Bartłomiej (1)
4-0 – Grube Bartłomiej (2)
5-0 – Grube Łukasz (1)
6-0 – Grube Łukasz (2)
7-0 – Grube Bartłomiej (3)
8-0 – Grube Bartłomiej (4)
9-0 – Grube Bartłomiej (5)
9-1 – Antczak Bartosz (1)
10-1 – Grube Bartłomiej (6)
11-1 – Kacprzyk Maksymilian (2)
12-1 – Lewandowski Maciej (1)
13-1 – Grube Bartłomiej (7)
14-1 – Waga Dawid (1)
15-1 – Milewski Damian (1)
16-1 – Milewski Damian (2)
17-1 – Grube Bartłomiej (8)
18-1 – Liszkowski Adrian (1)
19-1 – Grube Bartłomiej (9)
20-1 – Lewandowski Maciej (2)
21-1 – Lewandowski Maciej (3)
22-1 – Grube Bartłomiej (10)
23-1 – Grube Łukasz (3)

RUN CHŁODNIA – ZRB BŁASZCZYK- PANDA 5-5
1-0 – Śmiałek Sebastian (1)
1-1 – Krasucki Patryk (1)
2-1 – Hejmanowski Jakub (1)
2-2 – Majewski Jacek (1)
3-2 – Szymczak Przemysław (1)
3-3 – Majewski Jacek (2)
3-4 – Piotrowski Artur (1) – głową
4-4 – Szymczak Przemysław (2)
5-4 – Szymczak Przemysław (3)
5-5 – Krasucki Patryk (2)

SANIKO – INDORAMA 2-1
1-0 – Dobrosielski Marko (1)
1-1 – Różański Łukasz (1)
2-1 – Dobrosielski Marko (2)

ż.k. – Piekarski Przemysław (Indorama)
ż.k. – Gołaszewski Marcin (Saniko)
ż.k. – Dobrosielski Marko (Saniko)
ż.k. – Szudzik Konrad (Saniko)

WIKA POLSKA – GEBERIT 1-6
0-1 – Kwaśniewski Sławomir (1)
0-2 – Kosiński Łukasz (1)
0-3 – Wojnowski Artur (1)
0-4 – Curyło Marcin (1)
0-5 – Dorsz Daniel (1)
1-5 – Mazurek Dawid (1)
1-6 – Kwaśniewski Sławomir (2)