REKLAMA

W tym roku Centrum Kultury „Browar B” obchodzi 5-lecie swojego istnienia. Z tej okazji organizowanych jest szereg koncertów i imprez aby uczcić 5 urodziny. Na liście atrakcji znajduje się m.in.

Akademia Wiolimisia Specjalny program dla małych melomanów (3-6 lat) z rodzinami przygotowany przez Filharmonię Pomorską. Koncert 19 maja w sali kameralnej Browaru B.

Koncert zatytułowany „Jerzy Duduś Matuszkiewicz – 90 lat minęło”, który będzie miał miejsce 17 maja. Wśród wykonywanych podczas koncertu utworów, w aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego i Roberta Majewskiego, znajdą się m.in.: “Zakochani są wśród nas”, “Wojna domowa”, “Czterdzieści lat minęło”, “Stawka większa niż życie”, “Podróż za jeden uśmiech”.


fot. Martyna Drzewiecka

„Fabryka marzeń” – czyli impreza, która jest podsumowaniem całorocznej pracy instruktorów oraz dzieci i młodzieży – uczestników zajęć organizowanych przez Centrum Kultury „Browar B.”. Podczas imprezy, która będzie miała miejsce 18 maja zaprezentują się zespoły taneczne i wolkalne, które na co dzień uczęszczają na zajęcia we wszystkich placówkach „Browaru B” : w Klubie „Łęg”, „Starej Remizie”, w Klubie „Zazamcze” i Browarze.


fot. Martyna Drzewiecka

Również 18 maja na dziedzińcu Centrum Kultury „Browar B” od godziny 15 wystąpią artyści cyrkowi i uczniowie Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku. Będzie można podziwiać popisy żonglerki, gimnastyczne, ekwilibrystyczne, akrobatyczne. Pojawią się również klowni. Będzie m,ożna także spróbować własnych sił np. w żonglerce, kręceniu hula-hop lub w gimnastyce. Odbywać się również będą konkursy z nagrodami. Wstęp będzie wolny dla wszystkich chętnych.

fot. Martyna Drzewiecka

Koncert O.S.T.R. – 19 maja na scenie Centrum Kultury „Browar B” pojawi się znany muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Na scenie „Browaru B” zaprezentuje się z najnowszym albumem „Instrukcja obsługi świrów”.

Źródło: https://www.biletomat.pl/koncerty/ostr-katowice-7697/

Z okazji 5-lecia Centrum Kultury „Browar B” nasza redakcja wraz z „Browarem B” przygotowała konkurs. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie oraz Facebooku.