REKLAMA

Sensacja

Londyn w ogniu (emisja w TVN w poniedziałek o 22:30)

Jeżeli komuś podobał się ,,Świat w płomieniach” z Chaningiem Tatumem w roli głównej, powinien zwrócić uwagę także na ten film. Pogrzeb premiera Wielkiej Brytanii staje się pretekstem do zjazdu wszystkich najważniejszych polityków ze świata na czele z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Wraz z nim przebywa jego osobista ochrona, w której znajduje się agent Bannings. Zamachowcy chcą dokonać zamachu.

Cudzoziemiec (emisja w TV Puls o 22:00 w poniedziałek)

W wyniku zamachu ginie córka Quana, londyńskiego biznesmena. Zdesperowany ojciec nie może liczyć na pomoc policji. Postanawia sam odnaleźć sprawców tragedii. W tym celu kontaktuje się z wiceministrem rządu Irlandii Północnej, którego zmusza do wydania nazwisk zamachowców.

Szybcy i wściekli (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w czwartek)

Funkcjonariusz Bryan O’Connor musi rozpracować gang biorące udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. W tym celu przenika do grupy dowodzonej przez Dominica Toretta. Członkowie jego paczki podejrzewani są o napady na kierowców ciężarówek.

Zabójczy widok (emisja w TVP 2 o 23:55 w czwartek)

Zostaje skradziona dokumentacja mikroprocesora, o której dowiadują się Brytyjczycy. Podejrzenie spada za ten czyn na biznesmena Zorina. Bond dowiaduje się, że pracował on wcześniej jako agent KGB, a jego celem jest zniszczenie Doliny Krzemowej. Musi go powstrzymać.

Thriller

Wyzwanie (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w poniedziałek)

Vee nie chce być w cieniu swojej bardziej popularnej przyjaciółki Sydney. Decyduje się więc wziąć udział w internetowej grze o tytule „Nerve”, gdzie uczestnicy przyjmują zadania od obserwatorów. Jej pierwszym „challengem” okazuje się pocałowanie przystojnego Iana, który czyta jej ulubioną książkę. .Następnie oboje muszą ubrać się w sukienkę i w garnitur w sklepie odzieżowym. Ich ubrania znikają. Z czasem zadania stają się coraz bardziej niebezpieczne. Dziewczyna odkrywa, że padła ofiarą manipulacji.

Ocalona (emisja w TVP 1 o 21:00 w środę)

Kate pracuje w amerykańskiej ambasadzie. Pewnego dnia jest świadkiem zamachu bombowego, który zmienia bowiem jej życie. Kobieta zostaje oskarżona o jego przeprowadzenie, gdyż policja na miejscu zbrodni znajduje powiązane z nią ślady. Kate musi dowieść tego, że jest niewinna.

Człowiek na krawędzi (emisja w TV 4 o 21:40 w środę – thriller)

Policjant Nick Cassidy zostaje skazany na 25 lat więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Nie chce reszty życia spędzić w więzieniu, więc ucieka. By zrobić wokół siebie szum medialny, wychodzi przez okno i staje na gzymsie na wysokości 21. piętra. Pod groźbą popełnienia przestępstwa, prosi o negocjacje z Lydią Mercer, policyjną psycholog. Kobieta nie wie, że jest tylko częścią gry Cassidy’ego. Tymczasem w okolicy planowany jest rabunek wartych 40 milionów dolarów diamentów, których właścicielem jest biznesmen David Englander.

Inne

X-Men 2 (emisja w Polsacie o 23:25 we wtorek – science fiction)

Narasta konflikt pomiędzy mutantami a ludźmi. Pracujący dla rządu Stryker chce zaprzestać procederu szkolenia x-menów w szkole Xaviera. Podopieczni profesora łączą siły z Magneto, by przetrwać.

Sala Samobójców (emisja w Kino Polska o 20:00 w czwartek)

Dominik jest nastolatkiem, któremu rodzice zapewniają wszystko oprócz potrzebnej uwagi. Żyje w komforcie, który pęka jak bańka mydlana na studniówce. Wtedy to dla żartu całuje się z kolegą. To wydarzenie zmienia diametralnie jego życie, bowiem staje się obiektem publicznych kpin i żartów na jednym z portali społecznościowych. Brak odwagi sprawia, że zamyka się w pokoju i coraz bardziej zagłębia się w sieci. W niej poznaje tajemniczą Sylwię, która wprowadza go do kręgu zwanego „Salą Samobójców”.

Komedia

Brzydka prawda (emisja w Polsacie Film o 21:00 we wtorek)

Abby jest producentką telewizyjną, która chciałaby się zakochać. Ma jednak duże wymagania odnośnie mężczyzn. Pewnego dnia pomoc w znalezieniu miłości oferuje jej Mike – szwoinistyczny gwiazdor. Mimo to Abby decyduje się skorzystać z jego rad.

Jak stracić chłopaka w 10 dni? (emisja w Super Polsacie o 20:05 w środę)

Dziennikarka Andie chce rozkochać w sobie mężczyznę, a następnie sprawić, by ten ją porzucił. Wszystko po to, by zebrać materiały do artykułu. Pech sprawia, że wybiera faceta, który pragnie związać się z kimś na stałe.

Miś (emisja w Stopklatce o 20:00 w czwartek)

Dla tych, co niekoniecznie chcą spędzić wieczór z waśnionymi rodami Kargula i Pawlaka, Stopklatka wyemituje inną kultową polską komedię. Ryszard Ochódzki jest prezesem klubu sportowego „Tęcza”. Jego była żona chce dotrzeć do banku w Londynie. Ochódzki pragnie zrobić to przed nią, lecz nie może ze względu na zniszczony paszport. Postanawia znaleźć więc swojego sobowtóra, a pomaga mu w tym kochanka.