REKLAMA

5 stycznia w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 8 kolejka 
4 edycji WŁOCŁAWSKIEJ FUTSAL LIGI.
Głównym partnerem 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi jest Pierogarnia przy Wzorcowni Anna i Mikołaj Gadomscy.
Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .W meczu na szczycie pomiędzy drużynami Salamander (wicelider) i Detal-Met (lider) istniała tylko jedna drużyna -Salamander.
Najlepszy strzelec ligi zawodnik Salamandera Bartłomiej Grube zdobył 5 bramek w tym meczu i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w tym meczu niwelując stratę w tabeli do lidera na 3pkt.Oto komplet wyników ,opisy,klasyfikacje oraz tabela po 8 kolejce 4 edycji Włocławskiej Futsal Ligi.

 
GMINA  LIPNO  –  DRUMET        8-3

1-0 – Jesionowski Dariusz (4)
1-1 – Janowski Piotr (4)
2-1 – Jesionowski Jakub  (6)
3-1 – Jesionowski Jakub  (11) – 2
4-1 – Paszyński Sebastian (12)
4-2 – Jaroszewski Lucjan  (17)
5-2 – Kaczorowski Marcin (20)
5-3 – Jaroszewski Lucjan (31) – 2
6-3 – Jesionowski Jakub (37) – 3
7-3 – Podlas Jakub  (38)
8-3 – Bartczak Łukasz (40)

GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub , Kaczorowski Marcin ,  , Paszyński Sebastian ,  Borkowski Sławomir.
DRUMET:
Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir,  Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw ,Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, 
ANWIL  –  MS-BUD         3-2
1-0 – Kaźmierczak Michał (28)
2-0 – Kaźmierczak Michał (28) -2
2-1 – Linowiecki Piotr   (31)
2-2 – Linowiecki Piotr (36) – 2
3-2 – Smykowski Cezary (38)
 ANWIL :
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
 , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek  , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz,   , Królikowski Marcin .
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej ,  Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz , , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał  , Szudzik Konrad ,
ZSCKR  KOWAL  –  TSR  KUJAWY   3-6

1-0 – Póltorak Arkadiusz (4)
2-0 – Kłosowski Mateusz (5)
3-0 – Słomski Dawid (17)
3-1 – Bromirski Mariusz (26)
4-1 – Kaszuba Dawid (28)
5-1 – Kłosowski Mateusz (28) – 2
5-2 – Grudziński Marcin (32)
5-3 – Brylinski Maciej (37)
6-3 – Kłosowski Mateusz (39) – 3




ZSCKR  KOWAL:
Bryliński Maciej , , Klitkowski Marcin  ,Woźniak Łukasz ,,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz 
TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Mierzyński Kamil  ,Liszkowski Adrian  ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Wojciechowski Adrian  ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Kaszuba Dawid ,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
SALAMANDER  –  DETAL-MET      11-4
1-0 – Grube Bartłomiej  (5)
1-1 – samobójcza
2-1 – Lewandowski Maciej (7)
3-1 – Grube Bartłomiej (12) – 2
3-2 – Kołodziejski Jan (12)
4-2 –  Grube Bartłomiej  (18) – 3
5-2 – Grube Łukasz (18)
6-2 – Lewandowski Maciej  (24) – 2
7-2 – Milewski Damian (27)
8-2 – Grube Bartłomiej (31) – 4
9-2 – Grube Bartłomiej (34) – 5
10-2 – MIlewski Damian (34) – 2
10-3 – Pietrzak Patryk (35)
10-4 – Pietrzak Patryk – 2
11-4 – Milewski Damian (39) – 3

Kołodziejski Jan (Detal-Met)
Grube Łukasz (Salamander)
Lewandowski Maciej (Salamander)
Łukomski Sebastian (Salamander)

SALAMANDER :
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam , Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz  ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał  ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian , ,Kapeliński Błażej ,Lewandowski MaciejDETAL-MET:
Mateusz Dewil , ,Jan Kołodziejski,  ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski  , Arkadiusz Ruciński , Kamil Bagiński , , Patryk Pietrzak ,
INDORAMA  –  INWEST BUD  15-1
1-0 – Kulpa Piotr (6)
2-0 – Piekarski Mateusz (7)
3-0 – Zaranek Paaweł (12)
4-0 – Korzeniewski Paweł (12)
5-0 – Piekarski Mateusz (16) – 2
6-0 – Zaranek Paweł (18) -2
7-0 – Korzeniewski Paweł (20) – 2
8-0 – Piekarski Mateusz (25) – 3
9-0 – Zaranek Paweł (25) – 3
10-0 – Piekarski Mateusz (25) – 4
11-0 – Kulpa Piotr (28) – 2
12-0 – Zaranek Paweł  (31) – 4
13-0 – Bacela Kamil  (32)
13-1 – Obliński Kevin (32)
14-1 – Korzeniewski Paweł (36) – 3
15-1 – Kulpa Piotr (39) – 3
 INDORAMA:
Kulpa Piotr  ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk  ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,, Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,
INWEST BUD:
 ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Kaczmarek Dariusz ,Lewandowski Jerzy  , Obliński Kevin, Podolski Maciej  , Piekarski Krzysztof , 
GEBERIT  –  DGS          1-6
1-0 – Wojnowski Artur (4)
1-1 – Wesołowski Daniel (5)
1-2 – Chojnacki Kamil (26)
1-3 – Śmigiel Bartosz (32)
1-4 – Szymański Daniel (33)
1-5 – Chojnacki Kamil (34) – 2
1-6 – Śmigiel Bartosz (38) – 2


GEBERIT:
 ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert  ,Curyło Marcin ,Radowski Mariusz , Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
, Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil ,,Szymański Daniel ,Zieliński Tomasz ,Józwiak Sebastian,

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 8 KOLEJCE

L.pImię i Nazwisko   DrużynaBramki
1.Bartłomiej  GrubeSALAMANDER31
2.Paweł  ZaranekINDORAMA18
3.Damian  MilewskiSALAMANDER16
4.Patryk  PietrzakDETAL-MET15

TABELA 4 EDYCJI WFL PO 8 KOLEJCE

L.pNazwa drużynyMWRPBZ-BSPKT
1.DETAL-MET8701  60-35 21
2.
SALAMANDER8
6
0
2
  69-3518
3.
GMINA  LIPNO8
5
1
2
  45-23
16
4.
ANWIL85
1
2  38-23
16
5.
INDORAMA
8
5
0
3
  41-3215
6.
TSR  KUJAWY
8
4
1
3
  47-3113
7.DGS8413  44-45
13
8.ZSCKR KOWAL8314  39-3210
9.
MS-BUD8
3
1
4
  31-2810
10.GEBERIT8206  26-46      6
11.DRUMET8107  33-66
  3
12.INWEST BUD8008  14-91  0