9 Kolejka 4 edycji Włocławskiej Futsal Ligi

0
49

Informacja pochodzi od organizatora

11 stycznia w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 9 kolejka 4 edycji WŁOCŁAWSKIEJ FUTSAL LIGI.
Głównym partnerem 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi jest Pierogarnia przy Wzorcowni Anna i Mikołaj Gadomscy. Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .W pierwszym meczu 9 kolejki WŁOCŁAWSKIEJ FUTSAL LIGI zagrały drużyny Anwilu i Detal-Met-u.
Był to spektakl jednego aktora  Łukasza Różańskiego który zdobył dla Anwilu 6 bramek i przyczynił się w bardzo duży sposób do wyniku końcowego tego meczu -9-5 dla Anwilu.
W drugim meczu spotkały się drużyny TSR Kujawy i Inwest Bud.
W tym meczu panowała tylko jedna drużyna a mianowicie TSR Kujawy.Drużyna ta zdemolowała przeciwników aplikując rywalom 17 bramek nie tracąc żadnej.Wynik końcowy to 17-0 jest jak do tej pory najwyższym zwycięstwem w 4 edycji naszej ligi. 
W trzecim meczu dnia zmierzyły się ze sobą drużyny DGS i Gminy Lipno.Mecz ten był ciekawym widowiskiem lecz to Gmina Lipno cieszyła się z piątej wygranej z rzędu pokonując DGS 4-1.
W czwartym meczu dnia zagrały drużyny Salamander i MS-BUD.
Mimo znacznych osłabień  Salamander poradził sobie z drużyną 
MS-BUD-u wygrywając po tym zaciętym pojedynku 4-3 i zasiadł na fotelu lidera rozgrywek wykorzystując potknięcie Detal-Met-u.
Na dwie kolejki do końca rozgrywek obie drużyny Salamander i Detal-Met zgromadziły tyle samo punktów lecz bezpośredni pojedynek wygrał Salamander i dzięki temu jest liderem rozgrywek.
W piątym meczu spotkały się drużyny Indorama i ZSCKR Kowal.
W tym meczu długo utrzymywał się wynik bezbramkowy lecz bardziej zgrany zespół Indoramy skrzętnie wykorzystał słabość drużyny z Kowala pokonując przeciwników zasłużenie 8-1.
W ostatnim meczu dnia zmierzyły się drużyny Geberit i Drumet.
W tym meczu zespół Drumetu grał ambitnie lecz drużyna Geberitu miała więcej atutów i zasłużenie pokonała swoich rywali 5-1.
Następna kolejka zostanie rozegrana 26 stycznia szczegóły w terminarzu.
Oto klasyfikacje , tabela oraz opis 9 kolejki .TOP 3 – wkrótce.

ANWIL  –  DETAL-MET     9-5
1-0 – Różanski Lukasz (3)
2-0 – Różański Łukasz (6) – 2
2-1 – Mieszkalski Adrian  (9)
3-1 – Różański Łukasz  (9) – 3
3-2 – Mieszkalski Adrian (9) – 2
4-2 – Różański Łukasz  (23) – 4
5-2 – Królikowski Marcin  (36)
6-2 – Różański Łukasz (29) – 5
6-3 – Grzywacz Patryk (35)
7-3 – Smykowski Cezary (35)
8-3 – Różanski Łukasz (37) – 6
8-4 – Dąbrowski Krystian (37) 
8-5 – Grzywacz Patryk (38) – 2
9-5 – Chojnacki Dominik (40)


ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal-Met)
ż.k. – Dąbrowski Krystian (Detal-Met)
ż.k. – Trzciński Przemysław (Anwil)

ANWIL:
 Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław ,Chojnacki Dominik ,  , Królikowski Marcin ,Ćwikliński Tomasz , 
DETAL-MET:
 ,Jan Kołodziejski, ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz ,  , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski  , Patryk Pietrzak ,  Billy Abbott.
TSR  KUJAWY  –  INWEST BUD     17-0
1-0 – Wiliński Marek (1)
2-0 – Nowakowski Grzegorz (5)
3-0 – Liszkowski Adrian (5)
4-0 – Kłosowski Mateusz (9)
5-0 -Wiliński  Marek (17) – 2
6-0 – Nowakowski Grzegorz (20) – 2
7-0 -Mierzynski Kamil (23)
8-0 – Mierzynski Kamil (23) – 2
9-0 – Mierzynski Kamil  (24) – 3
10-0 – Kłosowski Mateusz (25) – 2
11-0 – Wilinski Marek (30) – 3
12-0 – Nowakowski Grzegorz (31) – 3
13-0 – Kłosowski Mateusz (34) – 3
14-0 – Nowakowski Grzegorz (35) – 4
15-0 – Nowakowski Grzegorz (36) – 5
16-0 – Mierzynski Kamil (37) – 4
17-0 – Nowakowski Grzegorz (38)  – 6


ż.k. – Kaszuba Dawid (TSR Kujawy)
TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,
Liszkowski Adrian , ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Wojciechowski Adrian ,  ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Kaszuba Dawid ,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk MarcinINWEST BUD:
 ,Czyżewski Tomasz , Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Lewandowski Jerzy , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , 
DGS  –  GMINA  LIPNO     1-4
0-1 – Jesionowski Dariusz (5)
0-2 – Kosowski Przemysław (6)
1-2 – Chojnacki Kamil
1-3 – Bartczak Mateusz (27)
1-4 – Kosowski Przemysław  (40) v- 2


ż.k. – Jesionowski Dariusz  (Gmina Lipno)
cz.k. – Gotłasz Piotr  (DGS) 


DGS:
Śmigiel Bartosz , 
Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , 
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil ,  , Reszczyński Piotr ,Szymański Daniel  ,Józwiak Sebastian,Sieradziński Michał
GMINA LIPNO:
  , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin ,  , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,
SALAMANDER  –  MS-BUD             4-3
1-0 – Kacprzak Maksymilian  (6)
2-0 – Kacprzak Maksymilian  (11)
3-0 – Kacprzak Maksymilian  (12)
4-0 – Kapelinski Błażej (14)
4-1 – Budziszewski Bartłomiej  (17)
4-2 – Czaplicki Bartosz (20)
4-3 – Czaplicki Bartosz (30)

ż.k. – Milewski Damian  (Salamander)

SALAMANDER:
,Szczepańczyk Adam ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian , ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,
 MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip ,, Borowski Marcin , Szudzik Konrad j
INDORAMA-ZSCKR  KOWAL      8-1
1-0 – Szałański Robert  (18)
2-0 – Bącela Kamil  (20)
2-1 – Bryliński Maciej  (30)
3-1 – Stefaniak Kamil  (34)
4-1 – Kulpa Piotr  (34)
5-1 – Piekarski Mateusz (36)
6-1 – Stefaniak Kamil (37) – 2
7-1 – Bącela Kamil (38) – 2
8-1 – Piekarki Przemysław  (40)

cz.k. – Bromirski Mariusz  (ZSCKR Kowal)

INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil  Laskowski Patryk ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip,  , Piekarski Mateusz , 
Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.ZSCKR KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz , Jankowski Rafał Rudziński Grzegorz  ,Grzywiński Adam ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz  ,
GEBERIT  –  DRUMET        5-1
1-0 – Glonek Zbigniew  (18)
2-0 – Wojnowski Artur  (20)
3-0 – Kowalski Arkadiusz (26)
4-0 – Curyło Marcin (28)
4-1 – Janowski Piotr (29)
5-1 – Wojnowski Artur (40) – 2



ż.k. – Ratajczyk Damian (Geberit)

GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,,Złowodzki Robert  ,Curyło Marcin , ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,,Sobolewski Konrad ,Kwaśniewski Sławomir.
DRUMET:
  ,Wojtylak Patryk , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Frąclowiak Robert ,

TABELA 4 EDYCJI WFL PO 9 KOLEJCE

L.pNazwa drużynyMWRPBZ-BSPKT
1.SALAMANDER9702  78-40
21
2.
DETAL-MET9
7
0
2
  65-4421
3.
GMINA  LIPNO9
6
1
2
  49-24
19
4.
ANWIL96
1
2  47-28
19
5.
INDORAMA
9
6
0
3
  49-3318
6.
TSR  KUJAWY
9
5
1
3
  64-3116
7.DGS9414  45-49
13
8.ZSCKR KOWAL9315  40-4010
9.
MS-BUD9
3
1
5
  34-3210
10.GEBERIT9306     31-47    9
11.DRUMET9108  34-71
3
12.INWEST BUD9009     14-1080

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 9 KOLEJCE

L.pImię i Nazwisko   DrużynaBramki
1.Bartłomiej  GrubeSALAMANDER31
2.Paweł  ZaranekINDORAMA18
3.Damian  MilewskiSALAMANDER16
4.Patryk  PietrzakDETAL-MET15
5.Adrian  MieszkalskiDETAL-MET14
 Grzegorz  NowakowskiTSR  KUJAWY14
Materace KOŁO