REKLAMA

20 lutego 2020 roku ruszyły zapisy w ramach dorocznej akcji „Poznaj region z przewodnikiem”, która odbędzie się 29 lutego i 1 marca (sobota i niedziela) 2020 roku w 32 miejscowościach naszego województwa.

To już szósta odsłona akcji, którą Urząd Marszałkowski organizuje wspólnie z regionalnym środowiskiem przewodników turystycznych. W tegorocznej edycji na mieszkańców i turystów czeka 151 propozycji spędzenia aktywnie wolnego czasu.

Wśród wielu ofert są m.in. spacery z przewodnikiem, warsztaty, interaktywne pokazy, wystawy oraz rajdy.

We Włocławku na uczestników czekają m.in. wystawy w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, spacery z przewodnikiem: Miejskim Spacerowym Szlakiem Obiektów Zabytkowych oraz zwiedzanie pod hasłem: „100 lat Cudu nad Wisłą”.

Rejestracja trwa od 20 lutego do 28 lutego 2020 roku, do godziny 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Usługi przewodników i wejścia do muzeów w ramach akcji będą bezpłatne lub za symboliczną złotówkę.

Pełna informacja na ten temat: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/35415-poznaj-region-z-przewodnikiem-zapisz-sie-na-zwiedzanie-2