Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie
0

Dailivery - z miłości do zakupów

Masz swój szczególny sklep lub cukiernię w Warszawie? Mimo wszystko nie jest Ci tam po drodze? Dostawa z niego to nasza specjalność! Zajrzyj na naszą stronę http://www.dailyvery.pl a Twoje zachcianki będą zrealizowane nawet w przeciągu pół godziny! Nasz kurier przywiezie Ci je na czas, a Ty nie będziesz musiał się ruszać w tym czasie z domu, czy pracy.
Nasza firma powstała z pasji i chęci… uniknięcia stania w korkach w celu zakupu niewielu produktów z wybranego sklepu. Dzięki naszej usłudze jesteście w stanie Państwo kontrolować wykonanie swojego zakupu i
a także skomunikować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – możecie zapłacić przy odbiorze za pośrednictwem terminala kart. Jesteś w pracy i nie chcesz składać zlecenia przez służbowy komputer? Masz możliwość wykorzystania każdego urządzenia mobilnego.
Wygoda, nowoczesność i oszczędność czasu. Kropką nad i jest uprzejma obsługa. Tak w skrócie możemy scharakteryzować Dailyvery. Nie trać czasu! Zamów, a resztę pozostaw nam. Pracujemy dla Ciebie! Nasz cyklista lub motocyklista przejmie kontrolę resztą. Życzymy udanych transakcji!
Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma Dailivery
E-mail najki45@gmail.com
Strona www https://dailyvery.pl/
   
Dodano 2017.03.16
Ważne do 2017.05.15
1663