Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie
1

CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ – Praca od zaraz za granicą

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja / Austria

Zadania :
  • Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
  • znajomość systemów szalunkowych

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • długoterminową współpracę
  • wynagrodzenie 1900,00 - 1950 euro na rękę za 180 h
  • zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
  • narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
  • wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48518-200-962.

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba Alona Orzołek
Miasto Kraków
E-mail sylwia.szok@pracownicybudowlani.pl
Telefon 518200962

Dodano 2018.07.02
Ważne do 2018.08.01
3175

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 37290 bytes written, possibly out of free disk space in /home/micronmo/domains/wlc.pl/public_html/system/classes/kohana/core.php on line 883