Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie
30

​Czy są zainteresowani Państwo pełnowartościowymi miodami własnej roboty?

Pasieka Leszczych zajmuje się hodowlą i produkcją ekologicznego miodu posiadając wieloletnie doświadczenie. Czy wzmacniać swoje zdrowie w użyciu miodów? To oczywiście krok w lepszym kierunku, tylko trzeba być świadomym, że do tego wymagany jest wysokiej jakości miód. Zakup tego miodu umożliwi przyswojenie organizmowi mnóstwo cennych minerałów, składników odżywczych oraz witamin.

Pasieka Laszczych z Kłobucka nieopodal Częstochowy, ma do zaoferowania różnorodne gatunki miodów. Znakomite warunki, w środowisku bez zanieczyszczeń. Wartą uwagi informacją jest to, że pszczoły nie są karmione antybiotykami, hormonami albo sacharozą – mając taką świadomość kupujący ma gwarancje co do produktu określanego mianem jakościowego. W ofercie znajduje się różnorodne rodzaje miodów, a wyróżnić można miód lipowy, miód akacjowy, miód wielokwiatowy, miód gryczany i miód rzepakowy.

Pasieka Laszczych ciągle poszerza swoją ofertę, w rezultacie zamówić można pszczele mleczko lub pszczelą węzę.

Aby wykonać zamówienia można wejść na stronę pasieki - Api-inhalacje.pl. Zakupy realizowane są za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma Pasieka Laszczych
Miasto Kłobuck, kł. Częstochowy
Ulica http://api-inhalacje.pl/miody-czestochowa-sprzedaz-miodu
Telefon 513240212
Strona www http://api-inhalacje.pl/kontakt
   
Dodano 2018.10.25
Ważne do 2019.01.23
3842