Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie
0

PROInformatics.pl

Strony Internetowe 
O tym jak ważna jest w dzisiejszych czasach strona internetowa dla firmy nie trzeba już przypominać. Popularne stwierdzenie głosi że jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz. Trzeba przyznać że jest w tym wiele prawdy, szczególnie jeśli chodzi o strefę biznesu.

Strony internetowe, poza ciekawą i przyciągającą wzrok grafiką, muszą być przyjazne dla odwiedzających ją użytkowników. Zawsze trzeba zatem szukać kompromisu pomiędzy efektem wizualnym a użytecznością. Klienci powierzający nam budowę strony www swojej firmy, mogą być pewni że każdy apekt wyglądu i użyteczności zostanie dokładnie przemyślany.

Oferujemy tworzenie stron www od a do z, co w tym przypadku oznacza zarówno strony - wizytówki firmy jak i bardzo rozbudowane serwisy. Nasze projekty są przygotowywane indywidualnie pod konkretnego klienta. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi trendami i zachowujemy standardy dobrego projektowania, znajdując poza tym miejsce na kreatywność.

Aktualizacja stron www
Zajmujemy się aktualizacją stron internetowych (nie tylko tych stworzonych przez naszą firmę). W ramach aktualizacji możemy dodawać nowe podstrony, zmieniać/dodawać treść i zdjęcia, czy wreszcze modyfikować grafikę i kod strony. W zależności od potrzeb klienta oferujemy zarówno aktualizacje jednorazowe, jak i stałą opiekę nad stroną (w oparciu o opłatę miesięczną lub roczną).

Strony z systemem CMS
Klientom którzy cenią sobie samodzielność i chcą osobiście dodawać na stronę treści i zdjęcia - dajemy taką możliwość. Po stworzeniu strony wysyłamy szczegółową instrukcję obsługi, która będzie pomocna przy aktualizacji treści na stronie. Dodatkowo wszystkim naszym klientom służymy radą również długo po zakończonym zleceniu.

Responsywne strony www
Oferujemy tworzenie responsywnych stron internetowych, czyli takich, które dostosowują swój wygląd do rozdzielczości ekranu na którym są przeglądane. Strony takie zmieniają m.in. wielkość czcionki i rozmieszczenie elementów, aby jak najlepiej dopasować się do wielkości ekranu. Responsywna strona będzie zatem trochę inaczej wyglądać na telefonie, tablecie, laptopie czy dużym monitorze, zachowując w każdym z tych przypadków swoją użyteczność.

Pozycjonowanie stron z PROInformatics.pl​
Pozycjonowanie w Internecie to działania podejmowane w celu osiągnięcia przez serwis www wysokich (top 10) pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych dla założonych fraz kluczowych. W PROInformatics.pl mamy na koncie wiele wypozycjonowanych serwisów, które utrzymują się na pierwszej stronie Google przez długi czas.Pierwszym krokiem do tego celu jest analiza branży, która pozwala dobrać najlepsze dla klienta słowa kluczowe. Nakłady na pozycjonowanie stron w Google różnią się w zależności od branży. Dlatego dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę. Możliwe formy rozliczenia to stała opłata miesięczna (ryczałt) lub opłata uzależniona od wyników np. pozycji wybranych fraz lub liczby sesji w serwisie. Szczególnym przypadkiem pozycjonowania jest pozycjonowanie szerokie z długą listą fraz oraz odpowiednio rozbudowaną zawartością serwisu.

Optymalizacja pod wyszukiwarki
Drugim krokiem pozycjonowania strony jest optymalizacja witryny do potrzeb wyszukiwarek. W wyniku szczegółowej analizy serwisu pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarek powstaje dokument opisujący zalecane zmiany. Odpowiednie modyfikacje pozwalają serwisowi skutecznie konkurować o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. W ramach audytu strony wykonujemy m.in. takie czynności jak: podział serwisu na rodzaje występujących w nim dokumentów, badanie budowy dokumentów, analiza struktury serwisu, badanie widoczności treści dla robotów indeksujących.

​Postaw na pozycjonowanie w Google
W trzecim kroku budujemy odpowiedni profil linków zwrotnych. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i legalne metody. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich strony nie zostaną usunięte z indeksu wyszukiwarki. Przez 12 lat pracy zebraliśmy mnóstwo doświadczenia. Naszą mocną stroną jest m.in. skuteczne pozbywanie się filtrów Google poprzez analizę treści serwisu oraz kierujących do niego linków oraz oczyszczenie profilu z linków niepożądanych. Pozycjonowanie stron internetowych nie jest zadaniem łatwym i wymaga dużo pracy, więc warto powierzyć je profesjonalnej agencji. Na bieżąco monitorujemy efekty naszej pracy, nasi klienci dostają dostęp do panelu klienta, gdzie na można kontrolować pozycje wybranych fraz kluczowych w Google. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej usługi pozycjonowania.

Prosta strona wizytówka na super lekkim CMS od 499zł.​

https://proinformatics.pl/
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma PROInformatics.pl
Miasto Płock
E-mail biuro@proinformatics.pl
Telefon +48 607 78 74 87
Strona www https://proinformatics.pl/
   
Dodano 2018.12.07
Ważne do 2030.12.30
4114