Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie
0

Mycie elewacji

Firma Montek to spółka, która działa w w Warszawie i innych dużych miastach i która ma w ofercie takie prace, jak malowanie elewacji, mycie okien i inne prace alpinistyczne. Nasza firma posiada niemałe doświadczenie w zakresie różnego rodzaju prac na wysokościach, nie tylko na terenie Warszawy i w okolicach, ale również innych miejscowości, ponieważ firma ta jest firmą działającą na wszędzie indziej.

Firma Montek specjalizuje się we wszystkich pracach na wysokościach, przede wszystkim w warunkach ciężkich, oraz z użyciem rzadkich technik wysokościowych, które wszelkiego rodzaju prace umożliwiają zrealizować błyskawicznie oraz całkowicie bezpiecznie dla budynku. Stosujemy efektywne i wypróbowane metody prac wysokościowych: czyszczenia okien, malowania elewacji, pozbywania się pleśni, usuwania graffiti, zakładania reklam i innych.

Czyszczenie okien i elewacji realizowane jest z użyciem technik dostępu linowego, jak również z wykorzystaniem różnych wysięgników. Dzięki temu prace mycia okien i elewacji wykonywane są w pewny sposób, idą sprawnie.
Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma Montek Prace Wysokościowe
Miasto Warszawa
Strona www http://domoweporady.blogx.pl
   
Dodano 2015.06.30
Ważne do 2018.09.26
627

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 37399 bytes written, possibly out of free disk space in /home/micronmo/domains/wlc.pl/public_html/system/classes/kohana/core.php on line 883