Anwil Włocławek – Rawlplug Sokół Łańcut (78:89) relacja i [fotorelacja]

0
27

Beniaminek z Łańcuta przyjechał do Włocławka mocno zmotywowany i podbudowany ostatnimi ligowymi sukcesami. Ekipa Marka Łukomskiego prowadziła od samego początku spotkania prowadząc po pierwszej kwarcie 20:18 a po drugiej aż 48:33. W drużynie gości błyszczał Sanders, który nie tylko punktował ale również asystował. To po jego podaniach punktowali Struski, Spencer oraz Szczypiński. Zryw włocławian na początku czwartej kwarty pozwolił zbliżyć się na 7 punktów lecz w kluczowych momentach nie zabrakło zimnej krwi Sandersowi oraz jego kolegom, którzy również trafiali zza linii 6,75. Ostatecznie Sokół wygrał to spotkanie różnica 11 oczek.

Anwil Włocławek vs Sokół Łańcut 78 : 89 (18:20, 15:28, 19:26, 26:15)

Mateusz Bręk – 7 pkt, 1X3

Kolejny mecz Anwil rozegra w środę na Cyprze z Keravnosem w ramach Fiba Europe Cup. We Włocławku wygrały Rottweilery. Natomiast następny mecz ligowy w sobotę we Wrocławku z Mistrzem Polski Śląskiem Wrocław