REKLAMA

Kujawsko-Pomorskie COIE oraz Urząd Patentowy RP  zapraszają na kolejne bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców pt. „ Jak chronić własność przemysłową na terenie Unii Europejskiej i poza nią”.

Jest to już piąte w tym roku spotkania informacyjne, organizowane przez  Kujawsko-Pomorskie Centrum  Obsługi Inwestorów i Eksporterów we współpracy z Urzędem Patentowym RP

Termin: 18 czerwca 2019 r., rozpoczęcie o godzinie 11.00 (rejestracja od godziny 10.30).

Miejsce spotkania: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-  Pomorskiego w Toruniu, Plac Teatralny 2, Patio (I piętro).

Seminarium skierowane jest, przede wszystkim, do firm z różnych branż zainteresowanych tematyką ochroną znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wynalazków i wzorów użytkowych na terenie Unii Europejskiej i poza Unią.

Podczas spotkania eksperci z Urzędu Patentowego przekażą szeroki zakres informacji. Zaprezentowane będą m.in. przydatne adresy i narzędzia (wyszukiwarki, strony urzędów patentowych, rejestry patentów i znaków towarowych) wraz z praktycznymi przykładami ich wykorzystania w działalności biznesowej. Jednocześnie poruszone zostanie interesujące orzecznictwo, obowiązujące praktyki oraz strategie ochrony marek.

Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji z ekspertami.                                      

Rejestracja: http://formularze.mojregion.eu/index.php?sid=74197&newtest=Y&lang=pl