37. Bieg Kujawiaka miał swój start i metę na stadionie „Przylesie” na Zazamczu. Ponad 200 zawodników ukończyło wczoraj bieg główny który liczył 10 km. Na pierwszym miejscu uplasował się zawodnik pochodzący z Kenii – Cherop Kimaiyo – z czasem 31:29. Kolejni zawodnicy, którzy przybyli na metę to:
9. Maciej Grudziński (Włocławek) – 36:45
10. Szymon Brzozowski (Włocławek) – 36:56 11. Waldemar Młynarczyk (Włocławek) – 37:25

Pierwszą kobietą, która dobiegła na metę (jako 18 w klasyfikacji ogólnej) była Marta Szenk (Bydgoszcz) z czasem 41:10.

Pełna klasyfikacja:

Dodatkowo poza biegiem głównym odbywały się biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 400m, 600m, 800m, a także 2000m.

Bieg Kujawiaka zorganizowany został przez LKS Vectra wspólnie z Urzędem Miasta Włocławek i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.