REKLAMA

Brześć Kujawski i Lipno znajdą się na liście rządowego programu budowy 100 obwodnic – ogłosił dzisiaj Premier Mateusz Morawiecki na filmie opublikowanym przez Wiceminister Inwestycji i Rozwoju Annę Gembicką.

Mamy to! Dzięki mojemu zaangażowaniu i wielokrotnym rozmowom, Premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że obwodnice dla Brześcia Kujawskiego i Lipna zostaną wpisane do rządowego programu budowy 100 obwodnic!!!

To wielka sprawa dla Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej, wielka szansa dla Brześcia Kujawskiego i Lipna. Dziękuję Panu Premierowi za tę decyzję, za wielokrotne rozmowy i za docenienie mojej pracy na rzecz regionu.”napisała na swoim profilu na Facebooku Anna Gembicka Wiceminister Inwestycji  i Rozwoju, kandydatka do sejmu z list PiS.

Na nagraniu Premier Morawiecki zapowiada, że długo oczekiwane obwodnice Brześcia Kujawskiego i Lipna będą uwzględnione w programie rządowym. Morawiecki podkreślił, że dzięki zaangażowaniu Anny Gembickiej, z którą wielokrotnie rozmawiał o sytuacji Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej, te dwie inwestycje zostaną zrealizowane. 

Premier o obwodnicach dla Lipna i Brześcia Kujawskiego

Mamy to! Dzięki mojemu zaangażowaniu i wielokrotnym rozmowom, Premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że obwodnice dla Brześcia Kujawskiego i Lipna zostaną wpisane do rządowego programu budowy 100 obwodnic!!!To wielka sprawa dla Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej, wielka szansa dla Brześcia Kujawskiego i Lipna. Dziękuję Panu Premierowi za tę decyzję, za wielokrotne rozmowy i za docenienie mojej pracy na rzecz regionu 🙂

Opublikowany przez Anna Gembicka Czwartek, 10 października 2019