REKLAMA

Firma TreBud podpisała umowę na kupno działki o powierzchni 1 hektara na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej. Wiąże się to zarówno z rozwojem firmy jak i samej strefy gospodarczej. 

TreBud to firma działająca na rynku od kilku lat. Tworzą ją ludzie młodzi, wykwalifikowani, otwarci na potrzeby klientów i nowe rozwiązania. Marka TreBud jest szanowana i rozpoznawalna, a dzięki pozytywnym opiniom klientów szybko zyskała ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku budowlanym i spawalniczym. Firma realizuje również projekty na terenie całego kraju.

W ofercie firmy budowlanej TreBud znajduje się szeroki zakres robót budowlanych oraz usług spawalniczych. Firma zapewnia usługi na najwyższym poziomie oraz gwarantuje udane inwestycje, zawsze stawiając na materiały wysokiej jakości, dbałość o szczegóły oraz sprzęt najwyższej klasy.

Trebud

Na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej działa aktualnie 27 przedsiębiorców. Sprzedanych zostało 120 hektarów gruntów, a na 20 hektarów zostały podpisane umowy przedwstępne. Dzięki temu wzmocniona zostanie lokalna gospodarka, co wiąże się także ze wzrostem pozycji gospodarczej naszego regionu.

Obecnie firma TreBud zlokalizowana jest przy ul. Polnej 3 we Włocławku, ale dzięki powyższej inwestycji przeniesie dotychczasową działalność czyli budownictwo i spawalnictwo do Brzeskiej Strefy Gospodarczej, a dodatkowo, dzięki nowym możliwościom planuje uruchomienie lakierni proszkowej oraz obróbki CNC stali.

Budowa biurowca oraz hal magazynowanych i produkcyjnych o łącznej powierzchni około 2000 m2 ma rozpocząć się we wrześniu bieżącego roku, a zakończyć najprawdopodobniej w lipcu przyszłego roku. Na terenie firmy pracować będzie 30 pracowników.