REKLAMA

Dziś o godzinie 18:00 zapraszamy do teatru impresaryjnego we Włocławku, gdzie odbędzie się premierowy spektakl „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”.

Opis fabuły: Dwudziesta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie – Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale… gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan – kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia… Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach..Czego nie robi się dla ukochanej żony? (…lub bardziej ze strachu przed nią?!:)) call center o erotycznym zabarwieniu… to dopiero początek dobrej zabawy! Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać?

Obsada: Michał Koterski / Michał Piróg – Tristian, Dominika Gwit / Anna Powierza – Charlotte, Krzysztof Hanke / Piotr Pręgowski – Henry, Klaudia Halejcio / Katarzyna Polewany – Iza, Rafał Mroczek / Marcin Mroczek- Detektyw Bloggins, Marek Włodarczyk / Michał Mikołajczak – Pan Smith, Iwona Rulewicz / Dorota Bierkowska – Panna Brown.

Bilety na kupbilecik.pl 70/90 zł