REKLAMA

no images were found

Autor: Karolina Klimecka-Łaptuta

 

Oj Ci co niektórzy włocławscy radni – bogate słownictwo, dobre wykształcenie, oryginalne drogie zegarki, a nie z Ali Express. Wszyscy oni są uczciwi, prawi i kulturalni. Nawet ponadprzeciętnie. Na takich to żal nie oddać głosu. Stanowią intelektualną przyszłość naszego Narodu i miasta! Na moje szczęście, na emeryturę kupię sobie domek w Hiszpanii.

W internecie panuje przekonanie, że osoby reprezentujące w swoich poglądach PIS, mają niekoniecznie właściwy i kulturalny sposób bycia. Elektorat i polityków PIS uważa się za osoby gorszej kategorii intelektualnej. Czy reprezentujący Platformę Obywatelską są lepsi? Nic bardziej mylnego Szanowni Czytelnicy. Nasze rodzime włocławskie poletko polityczne jest dowodem na to, że poziom kultury włocławskich radnych utwierdza w przekonaniu, że PIS nie jest do końca takie złe. Na dowód można przedstawić poziom wypowiedzi włocławskiego radnego z ramienia KO/PO. Pan radny „sprawnie” posługuje się słownikiem języka polskiego, w związku z czym ma „bogate słownictwo” m.in. wie co znaczy słowo „redaktorzyna”. Potrafi się świetnie prezentować na internecie pisząc o sobie m.in. gangster czy mafiozo. Stylizacje do zdjęć są również odpowiednie do płynącego przekazu PR’owego. Cieszę się w związku z tym, że od paru lat, za sprawą włocławskiej Platformy, nie głosuję już na ludzi występujących na ich listach. W nadchodzących wyborach na prezydenta nie będzie inaczej. A Panu radnemu na stres zalecam chociażby utwór Beethovena „Dla Elizy”…

Nie opuszczając szeregów włocławskiego PO/KO muszę zauważyć, że ich medialny lans trwa w najlepsze. W zeszłym tygodniu zbierali podpisy po listami dla kandydatki na prezydenta Kidawy-Błońskiej. Ilość zdjęć zalała całego Facebook’a i nawet Instagram’a. Cała włocławska śmietanka KO szturmowała ulicę i zaczepiała obywateli, żeby zebrać słowa uznania od swoich warszawskich, centralnych kolegów. Może za ten lans, skapnie coś z Warszawki wreszcie dla Włocławka?

no images were found

Zdjęcia pochodzą z profili FB Krystian Łuczak, Agnieszka Jura-Walczak

W tym tygodniu odwiedziła nasze miasto kandydatka Kidawa-Błońska, stąd już wiecie czemu ten lans. Zjawiła się w Urzędzie Miasta wsparta z prawicy i lewicy Panem Prezydentem i Panią Wice Prezydent. Kto wpadł w oko kandydatce bardziej? Czyje siły zostały wzmocnione? Zależy czy Pani Kidawa-Błońska lubi bardziej prawą czy lewą stronę. Jedno można rzec napewno – miny, zarówno prawej jak i lewej strony, nie napawają pozytywnymi odczuciami.

Zdjęcie pochodzi z FB Urządu Miasta

Radny Krystian Łuczak uaktywnił się w mediach społecznościowych. Radny był zawsze internetowo aktywny, ale ostatnio chyba więcej czasu na to poświęca – czy to znak, że jakieś przetasowania będą miały miejsce w PO? Czyżby działo się coś niepokojącego i mogącego zaszkodzić temu radnemu? A może jest to związane z tym, że…

no images were found

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego profilu FB Krystiana Łuczaka

… Na internety powróciła blondynka reprezentująca jakiś czas temu lokalne władze PO. Od jesieni zeszłego roku próżno było jej tam szukać. Słyszałam, że medialna cisza spowodowana była próbą uniezależnienia się długowłosej blondynki w okularach, od swojej „namiestniczki”. Teraz wróciła z „pełną mocą możliwości” i partyjną legitymacją jako tarczą obronną. Czy dojdzie do walki tytanów? 

Oj dzieje się, dzieje we włocławskiej Platformie. Reszta z partii nie zasłużyła w tym tygodniu na moją uwagę. Może za tydzień im się uda?