REKLAMA

Jacek Gmoch zaliczył wielki powrót do świata reklamy. Słynny trener już kiedyś był „szczęką” sklepów sieci Lidl. Wtedy jego zadaniem było rozkładać kabanosy w sprawdzonych systemach piłkarskich. Co dziś proponuje pan Jacek? Abyśmy wszystko rzucili i skorzystali z opcji „PKO – konto za zero”. Mam tylko nadzieję, że w nowych reklamach banku będzie więcej energii, niż w tej ostatniej. Szkoda by było gdyby nowi klienci PKO widzieli w wyborze banku swój ostatni wybór w życiu.

Tuż po ogłoszeniu przez Annę Gacek, pożegnania się z radiową Trójką decyzją prezeski Polskiego Radia, wiele osób liczyło na reakcję Wojciecha Manna, który wraz z Gacek przez dekadę współprowadził audycję „W Tonacji Trójki”. Niestety doczekaliśmy się jej, po 55 latach z „3 jką” pożegnał się słynny prowadzący. Gratuluję. Na rynku pracy pojawił się kolejny szef publicznych mediów, który nie jest uzależniony od myślenia.

Piłka nożna. Czas na pojedynek Tomasz Hajto vs. Czesław Michniewicz. To jego, choć nie z nazwiska, zaatakował Hajto w niedzielnym programie „Cafe Futbol”. Zadał pytanie Zbigniewowi Bońkowi o ludzi zatrudnionych w Polskim Związku Piłki Nożnej, na stanowisku trenera, którzy byli zamieszani w korupcję. Prezes postanowił wykazać się wyjątkową dyplomacją i nie podał nazwiska, o którym była mowa. Tomasz Hajto w roli obrońcy moralnych zachowań? Dobre. Jak widać niektórym nie trzeba żadnego wirusa, by stracili kontakt z rzeczywistością.

Agnieszka Woźniak – Starak wraca do pracy. Była prezenterka „Dzień Dobry TVN” witając się ze słuchaczami, wspomniała, że musiała zrobić sobie przerwę od telewizji ze względu na powody osobiste, jednak teraz cieszy się na nowe zawodowe doświadczenie. Moja babcia często mawiała ” najważniejsze na imprezie to dobrze usiąść”. Jak widać po karierze Agnieszki nigdy nie miała z tym problemu.

Kategoria „Kit marca”. Chodzi o program „Sanatorium miłości”, który zdewastował moją ostatnią niedzielę. Teraz już wiem dlaczego w tle leciał Mieczysław Fogg. Owy „kulfon” stacji leci co niedzielę o godz. 21.15 oczywiście w TVP 1. W programie możemy oglądać hasających ze sobą grupy emerytów szukających miłosnych uciech. Trochę taki „Statek Miłości” w wersji Ciechocińskiej. Fani w sieci chwalą się, że oglądają kilka odcinków pod rząd nadrabiając zaległości. Czego to człowiek nie zrobi by uciec od codziennych obowiązkow. Proponuję zmodyfikowany kultowy tekst: Czasy się zmieniają, a w TVP dalej leci syf”.

Kolejne sensacje z życia Andrzeja Grabowskiego. Aktor, który ostatnio schudł ponad 40 kg, ma nową dziewczynę. Tak ten słynny serialowy Ferdek, który od 20 lat oszukuje swoich widzów, że jest inteligentnym dojrzałym panem. Okazało się, że aktor rzekomo ma romans z młodszą od siebie o 40 lat partnerką. Jak stwierdziła sama zainteresowana dobrze rozumie swojego partnera, ponieważ też często musi udawać w związku z aktorem. Cieszy mnie, że poziom humoru „PUDELKA” skutecznie dogania poziom ich rzetelności.