REKLAMA

Urząd Miasta Włocławek szuka wykonawcy opracowania dokumentacji projektowej dla przebudowy i remontu kompleksu budynków dawnego Banku Gdańskiego w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie Utworzenie Interaktywnego Centrum Fajansu. To jedno z działań realizowanych w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w dwóch etapach kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla przebudowy i remontu budynków znajdujących się w rejonie skrzyżowania ul. Żabiej i Królewieckiej. Zgodnie z przyjętymi założeniami, w zabytkowym banku, wzniesionym w 1911 roku dla Włocławskiego Towarzystwa Wzajemnego Kredytu, funkcjonować będzie Interaktywna strefa historyczno-wystawowa. Z kolei wybudowany w latach 90. XX wieku budynek administracyjny przeznaczony będzie na przestrzeń interaktywną edukacyjną.

Termin składania ofert upływa 11 września 2020 r. o godz. 9:45. Na wykonanie dokumentacji wyłoniony w postępowaniu podmiot będzie miał 3 miesiące.

Informacja na ten temat jest opublikowana: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,co_znajdzie_sie_w_interaktywnym_centrum_fajansu_czekamy_na_zgloszenia_,944.html

Zdjęcie pochodzi ze strony www.staryswiat.pl