REKLAMA

Wzorcownia przyłącza się do Światowego Dnia Świadomości Autyzmu !

Zapraszamy do Centrum Handlowego 2 kwietnia w godzinach 18:00 – 20:00 wszystkich, którym nie jest obojętny los osób dorosłych z niepełnosprawnościami wymagającymi szczególnego wsparcia.

Razem wspierajmy kampanię inicjatywy obywatelskiej „Chcemy całego życia” solidaryzując się z bohaterami petycji „Nie zamykajmy dorosłych z niepełnosprawnością w czterech ścianach!”.

W tym roku mówimy o potrzebach osób dorosłych ze spektrum autyzmu, oraz potrzebie tworzenia środowiskowych domów samopomocy dla osób z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami w ramach akcji „Chcemy całego życia”.

2 kwietnia we Wzorcowni m. in. spotkania z rodzicami z „Klubu Kajetan” i „Klubu Rodziców Autyzm Włocławek i Okolice”. Będzie możliwość wymiany doświadczeń i  pomysłów na temat różnych form wsparcia. Poza tym porady specjalistów (psycholog, pedagog, logopeda) współpracujących z klubami, punkty konsultacyjne, występy taneczne i wystawa zdjęć z działań klubów.

O godzinie 20:00 na finał akcji, podświetlimy Wzorcownię na niebiesko, jako wyraz solidarności z osobami ze spektrum autyzmu.

W akcji udział wezmą grupy motocyklistów oraz społeczność włocławska której nie jest obojętny los drugiego człowieka.