REKLAMA

Za niecałe trzy tygodnie maturzyści przystąpią do egzaminu dojrzałości. Pomocne w przygotowaniach okażą się z całą pewnością zajęcia transmitowane na kanale Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Internetowej. W poniedziałek, 25 maja zapraszamy na powtórki z matematyki i języka angielskiego. 

Z myślą o maturzystach nadawane są lekcje z języka polskiego, geografii, biologii, historii, wiedzy o społeczeństwie, matematyki, fizyki, chemii, historii, języka angielskiego i języka niemieckiego. Do tej pory przygotowano dla nich ponad 160 lekcji, podczas których nauczyciele wyjaśniają, co czeka młodzież na egzaminie i jak najlepiej przygotować się do matury. 

Wszystkie zarchiwizowane lekcje dla maturzystów, opisane tematycznie, można odnaleźć pod adresem https://www.youtube.com/playlist?list=PLpWWN9TTWabSKj17jFHoUQbFENhFHUSON

Lekcje są rejestrowane i nadawane na żywo na www.kujawsko-pomorskie.pl; edupolis.pl; YouTube: Kujawsko-Pomorska e-SzkołaFacebook: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła.  Można je obejrzeć także w godzinach poza transmisją na żywo.

Informacja opublikowana jest pod adresem: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/35776-nasza-e-szkola-dla-maturzystow-i-nie-tylko