REKLAMA

Autor: Karolina Klimecka

Ewy Chodakowska, trenerka Polek, obecnie współorganizuje 18. urodziny swojej siostrzenicy Vanessy. W niedzielę w sieci pojawił się screen maila wysłanego przez jedną z pracownic trenerki do fotografa, który odsłania kuluary organizacji imprezy. W treści maila możemy zapoznać się z krótkim planem eventu oraz formą płatności preferowaną przez Ewę Chodakowską. Autorka maila informuje, że forma rozliczenia za zdjęcia z imprezy może odbyć się w barterze:

„Barter za komunikację w social mediach tj. insta story na instagramie z oznaczeniem Pana firmy w realcjach z wydarzenia jak i w postach na profilu Ewy na instagramie – posiada 1.7mln followersów co przełoży się z pewnością na zasięgi”.

To nie koniec wiadomości. Pani Paula podkreśliła, że: „Jestem pewna, że o tej imprezie będzie mówiło całe podkarkapcie jak i wszystkie social media”.

Budżet imprezy, jeśli sugerować się opisem przyjęcia urodzinowego 18-latki, raczej biedny i ograniczony nie będzie. Przyjaciele i rodzina Vanessy – około 70 osób – będzie bawić się w luksusowym hotelu SPA w Bieszczadach z widokiem na jezioro. Noc w tym hotelu to koszt około 500 złotych za dwuosobowy pokój. Gościem specjalnym będą Electric Girls. Największą atrakcją urodzinową ma być pokaz laserów. Czy za te usługi wynagrodzenie zostanie wypłacone także w oznaczeniach na Instastory?

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Ewy Chodakowskiej