W minioną sobotę (06.04.), odbyły się kolejne mecze w ramach rozgrywek II grupy kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej. W jednym z 8 meczów jakie zostały rozegrane w ten weekend zmierzyły się drużyny LTP Lubanie i Kujawianka Strzelno. Mimo osłabienia gości ze Strzelna, po tym jak jeden z ich zawodników dostał czerwoną kartkę w pierwszej minucie, gra była bardzo zacięta i wyrównana. Przez prawie cały mecz żadna z drużyn nie mogła zdobyć gola. Ostatecznie w 87 minucie bramkę dla gospodarzy z Lubania udało się strzelić Jarosławowi Purcelewskiemu, co dało gospodarzom przewagę. Zwycięstwo zespołu z Lubania przypieczętował, po doliczeniu przez sędziego 3 dodatkowych minut, w 93 minucie Kamil Stefaniak. Ostatecznie LTP Lubanie zakończyło ten mecz wynikiem 2:0 i tym samym zainkasowali oni do swojej puli 3 dodatkowe punkty.

Obecnie na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek 5. ligi znajduje się Lider Włocławek, za nim, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Piast Złotniki Kujawskie, a następnie kolejno zespoły: Goplania Inowrocław, LTP Lubanie, Wisła Dobrzyń, Noteć Łabiszyn, Gopło Kruszwica, KS Brzoza, Łokietek Brześć Kujawski, GKS Baruchowo, Lubienianka Lubień Kujawski, Szubinianka Szubin, Zdrój Ciechocinek, Kujawianka Strzelno, Orzeł Służewo i Start Radziejów.