REKLAMA

W dniach 17-19 lipca odbędzie się V edycja turnieju siatkówki plażowej „Chalin Cup”. Przez trzy dni zmagań rywalizować będą duety mieszane, kobiece i miksty. Będzie to jeden z największych turniejów w tej dyscyplinie sportu w kujawsko – pomorskim tego lata.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele wydarzeń sportowych zostało odwołanych lub przeniesionych na inny termin. Na szczęście Rząd pozwolił na organizację imprez na świeżym powietrzu. Klub siatkarski Gama Volley Chalin przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą, sołectwem Chalin, Szkołą Podstawową im. Polskich Noblistów w Chalinie, a także Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki wyszedł naprzeciw oczekiwaniom zawodników i skorzystał z możliwości przeprowadzenia zawodów. Oczywiście z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

17 lipca po raz pierwszy w historii zagrają miksty (8 par), 18 lipca będą rywalizować po raz trzeci panie (limit 16 par) ,a po raz piąty grać będą panowie (limit 16 par). Nagrodami w turniejach będą puchary oraz medale.

Zapisy już trwają, rozpoczęły się od godziny 14:00. Więcej szczegółów na stronie www.volleychalin.pl oraz na fanpage’u drużyny Gama Volley Chalin. Regulamin zawodów zostanie opublikowany w ciągu najbliższych kilku dni.