REKLAMA

Autor: Karolina Klimecka

Halo Głodomory! Są tu tacy? Jeżeli tak, to dzisiejszy artykuł jest dla Was. Czemu? Bo dziś powiem Wam, gdzie można zjeść smaczny i niedrogi obiad w gigantycznej porcji.

Jeżeli jesteście fanami „zwykłego” jedzenia, nie wymagacie wymyślnego wystroju, żeby skorzystać z usług restauracji i zawsze jesteście głodni, to możecie śmiało wybrać się do Bistro Pora na Obiad.

Jakiś czas temu, ktoś wysłał mi zaproszenie do polubienia strony tego lokalu, a z racji tego, że temat jedzenia jest mi bliski, zainteresowałam się lokalizacją.

Lokal znajduje się na ulicy Piekarskiej, blisko GUS’u. Nie ma wymyślnego wystroju i chyba tylko „sfokusowany” jest na zaspokajanie głodu klientów. Ma kilka dań w ofercie, wszystko w przystępnych na portfele włocławian, cenach. Jeżeli chcecie znaleźć tam coś wyszukanego, to nie jest to właściwy adres.

Zamówiłam devolay’a z frytkami i surówką. Cena 14 zł. Jak podali „opadła mi szczęka”. Czemu? Bo porcja gigant. Wszystkiego było dużo. I powiem szczerze było smacznie i świeżo.

Jeżeli nie macie za dużo kasy w portfelu i jesteście bardzo, bardzo głodni to polecam szczerze ten adres.

Co i gdzie zjeść? Propozycje poproszę na klimecka@wlc.pl

Do zobaczenia przy stoliku!