REKLAMA

Osoba wypełniająca Kartę proszona jest m.in. o określenie problemu, celu, sposobu i obszaru realizacji czy źródła finansowania. Ważne jest również, kto skorzysta z danego przedsięwzięcia czyli kto będzie beneficjentem projektu. W Karcie Pomysłu chodzi o pomysły włocławian na rozwiązanie zdiagnozowanych kluczowych problemów naszego miasta.

Karta Pomysłów oraz instrukcja wypełniania Karty, a także pozostałe szczegółowe informacje na ten temat są dostępne pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/284/15238/zmienmy-razem-wloclawek-czekamy-na-wasze-pomysly 

Po wypełnieniu, Kartę Pomysłu należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rozwoj@um.wloclawek.pl lub wrzucić do urny na korespondencję znajdującej się w holu Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 w terminie do dnia 10.07.2020 r.

Karta Pomysłu jest częścią projektu: „Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” – realizowanego w ramach programu „Rozwój Lokalny”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014–2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014–2021.