REKLAMA

Autor: Karolina Klimecka-Łaptuta

W Mszczonowie pod Warszawą już 20 lutego nastąpi otwarcie największego w Europie parku wodnego. Na stronie internetowej Park of Poland dostępny jest już cennik biletów. Za całodniową wejściówkę do strefy z basenami i zjeżdżalniami zapłacimy 99 złotych (w przypadku dzieci będzie to 89 zł), a w weekend cena wzrośnie do 109 zł. Dostępne będą również bilety dwu – i czterogodzinne oraz łączone, pozwalające na wejście do wszystkich stref.

Główną atrakcją obiektu jest ogromny, zadaszony park wodny (Suntago Wodny Świat). Tutaj do wyboru będą wejściówki całodniowe oraz dwu – i czterogodzinne.

Całodniowy bilet dla osoby dorosłej do strefy Jamango z basenami i zjeżdżalniami będzie kosztował 99 (od poniedziałku do piątku) i 109 zł (w soboty i niedziele). W przypadku dzieci (do 16. roku życia) seniorów (65+), kobiet w ciąży oraz niepełnosprawnych będzie to odpowiednio 89 i 99 zł. 

W ofercie przewidziano też łączone bilety do dwóch (Jamango, Relax) i trzech stref (Jamango, Relax i Saunaria). Za całodniowy bilet do wszystkich trzech stref dorosły będzie musiał w tygodniu zapłacić 129, a weekend 139 zł. 

Ceny wydają się atrakcyjne tak samo jak zdjęcia prezentujące wkrótce otwarty obiekt. Wybierzecie się? Z Włocławka to 1 godzina i 50 minut drogi autostradą i 176 km do przejechania.

Adres strony: https://parkofpoland.com/pl/

zdjęcie pochodzi ze strony Park of Poland