REKLAMA
  • XIX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie W dniach 23-27 września br. w hali sportowej OSiR przy al. Chopina 8 we Włocławku odbędą XIX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie organizowane przez Polski Związek Bokserski, Klub Sportowy „Champion” Włocławek.

Celem imprezy jest wyłonienie mistrzów, wicemistrzów , brązowych medalistów Polski oraz popularyzacji boksu na terenie kraju, w regionie Kujawsko-Pomorskim jak również w mieście Włocławek.

W zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002-2003, zarejestrowani w elektronicznym systemie licencji PZB oraz posiadający aktualną opłaconą licencję PZB jak również książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach bokserskich. Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem Mistrzostw Polski Juniorów na rok 2020 oraz Regulaminem Sportowym i Opieki Zdrowotnej PZB. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną, e-mail: piotrbyrdy@op.pl w nieprzekraczalnym terminie do 17 września br. (zgodnie z Uchwałą Zarządu PZB,zawodnicy nie zgłoszeni lub zgłoszeni po terminie, nie będą mogli uczestniczyć w Mistrzostwach).

 Zawodników do zawodów zgłaszają kluby lub OZB. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, klub, kategorię wagową, nr licencji. Po zgłoszeniu, zawodnik nie może zmienić kategorii wagowej.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 502 328 664.