REKLAMA

Dzień dobry

Już w najbliższą środę o 19:00 zapraszamy na kolejny stand up w Garage Hotel. Tym razem wystąpią dwaj komicy.
Wystąpią:

Rafał Banaś w prapremierze godzinnego programu „Szakal 2: Szarpiący z kobrami”. To druga i zarazem najnowsza część trylogii w której Rafał opowie o tym, jak został Szakalem, dowiecie się jak skutecznie odmówić koledze pomocy, poznacie tajne ciosy, a może coś zarapuje, opcjonalnie pokaz pantomimy.

Karol Modzelewski natomiast wystąpi z rozszerzoną wersją programu „Afryka” – niewiarygodnej opowieści o rajdzie przez ten kontynent. Jeśli widzieliście już ten program w poprzedniej, skróconej wersji – ten występ będzie rozszerzony o ponad 20 minut prapremierowej, nowej części, a pozostałość w dużej mierze została zmieniona, więc znowu będziecie bawić się świetnie.

BILETY: 20zł pula I / 30zł pula II / liczba miejsc ograniczona!

  • Zakaz nagrywania występów.
  • Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:

  • Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
  • Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że nie jest chory na COVID-19, nie przebywa na kwarantannie, nie ma kontaktu z osobami chorymi oraz jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.
  • Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

https://facebook.com/events/s/stand-up-w%C5%82oc%C5%82awek-karol-modze/282809876156973/?ti=cl