REKLAMA

no images were found

Autor: Andrzej Szaradowski

Na jednym z treningów Anwilu doszło do niefortunnego zdarzenia, w którym Jakub Karolak zderzając się z kolegą z zespołu, złamał nos. Jak się później okazało z informacji podanej przez Klub, rzucający włocławskiej drużyny doznał bardzo poważnego złamania z przemieszczeniem! Zabieg operacyjny zaplanowany został na 19 lutego. Zawodnik do gry prawdopodobnie wróci dopiero w kwietniu…

Anwil ma dużego pecha odnośnie kontuzji w bieżącym sezonie. Dopiero co wrócili do zdrowia Chase Simon i Rolands Freimanis, to tym razem z gry Mistrza Polski wypadł Jakub Karolak. I jak się okazuje, zawodnika czeka bardzo długa przerwa w grze. Widać niestety też, że fatum na zespole Igora Milicicia trwa w dalszym ciągu. Wystarczy przypomnieć sobie sytuację jaką mieliśmy w poprzednim sezonie… Czy w końcu ten pech opuści naszą drużynę… ?!

… KUBA WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA!!!

Treść komunikatu Klubu Anwil Włocławek :

,,Jakub Karolak, który doznał złamania kości nosowej w minioną sobotę, przejdzie zabieg 19 lutego. Po około trzech-czterech tygodniach wróci do lekkich treningów z drużyną. Powrót na parkiet na ten moment jest wielką niewiadomą. Kość nosowa Jakuba Karolaka została złamana w pięciu różnych miejscach, doszło również do przemieszczenia. Zawodnik otoczony jest najlepszą możliwą opieką medyczną. Wszyscy trzymamy kciuki za powrót Kuby do zdrowia!”