REKLAMA

Już w najbliższy piątek, 11 września, mieszkańcy Włocławka i okolic będą mogli uczestniczyć w dwóch kolejnych seansach autokina dotowanych z grantu Fundacji „Anwil dla Włocławka”. Na pierwszy ogień, o godzinie 19:45 – „Minionki”. Nieco później, o 21:45 – „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”.
Poniżej przedstawiamy opisy obu filmów oraz informację dla beneficjentów o warunkach uczestnictwa związaną ze szczególnym reżimem sanitarnym, odpowiadającą aktualnym wytycznym MKiDN dla kin plenerowych i samochodowych.

11 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 19:45
PCHLI TARG, AL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 12
BEZPŁATNY WJAZD OD 19:00
„MINIONKI” (USA, 2015)REŻ. KYLE BALDA, PIERRE COFFIN
Od zarania dziejów Minionki zawsze służyły najgorszym w historii złoczyńcom (i przypadkowo je eliminowały). Kiedy w wyniku eksplozji pozbyły się swego ostatniego władcy zła, pogrążyły się w rozpaczy. W oczy zajrzało widmo upadku, więc trzech niezwykłych bohaterów – Kevin, Stuart i Bob – wyrusza na desperackie poszukiwanie nowego szefa. Szczytny cel prowadzi ich do siedziby potencjalnej szefowej, Scarlett O’Haracz (Sandra Bullock; w wersji polskiej Anna Gajewska). I w niej cała nadzieja. Scarlett ma dla Minionków zadanie specjalne. Minionki podejmują misję i wplątują się w najdziwniejsze przygody, stając przed największym wyzwaniem: jak ocalić cały gatunek przed zagładą?[opis dystrybutora]
Film bez ograniczeń wiekowych.
11 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 21:45
PCHLI TARG, AL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 12
BEZPŁATNY WJAZD OD OK 21:30
„ASTERIX & OBELIX: MISJA KLEOPATRA” (Francja/Niemcy, 2002)REŻ. ALAIN CHABAT
Kleopatra (Monica Bellucci) chcąc udowodnić siłę swojego narodu, zobowiązuje się wybudować letnią rezydencję dla Juliusza Cezara (Alain Chabat), w ciągu trzech miesięcy. Zadanie to zleca Numernabisowi (Jamel Debbouze). Jeśli nie zdąży, Królowa rzuci go na pożarcie krokodylom. Bliski załamania Numernabis zwraca się o pomoc do galijskiego Druida Panoramixa (Claude Rich), wynalazcy specyfiku dodającego sił. Zaopatrzeni w magiczny napój, Asterix (Christian Clavier), Obelix (Gerard Depardieu) i Panoramix wraz z pieskiem Idefixem wyruszają do Egiptu aby pomóc Numernabisowi. Czy zdołają pokonać przeciwności losu, intrygi Juliusza Cezara i wygrać wyścig z czasem?[opis dystrybutora]
Film zalecany od 12. roku życia.
SZCZEGÓLNY REŻIM SANITARNY
obowiązujący w trakcie imprezy „Kino Samochodowe” w dn. 11 września 2020

  1. Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone.
  2. Przynajmniej jedna osoba w samochodzie ma obowiązek pozostawić do siebie kontakt w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu.
  3. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.
  4. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.
  5. W pojeździe przebywać może osoby w liczbie nieprzekraczającej połowy miejsc w samochodzie według dowodu rejestracyjnego. Wyjątek stanowią osoby wspólnie zamieszkujące.
  6. Osobom, które nie przestrzegają niniejszego reżimu, organizator może odmówić wjazdu lub nakazać opuszczenie terenu imprezy.