REKLAMA

Do 24 sierpnia można nadsyłać zgłoszenia  do kolejnej edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny – Certyfikat POT 2022.

To środowiskowe wyróżnienie, stanowiące rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie. Koordynatorem etapu regionalnego konkursu jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Zgłoszenia można nadsyłać przez aplikację konkursową.
 
Nagrody przyznawane są w 4 kategoriach:
Certyfikat POT (dedykowany produktom turystycznym istniejącym na rynku min. dwa lata),
Złoty Certyfikat POT (przyznawany nie wcześniej niż po upływie trzech lat od chwili otrzymania Certyfikatu POT),
Certyfikat Internautów (poprzedzony głosowaniem internetowym na portalu www.polska.travel),
Certyfikat Specjalny (dla produktu turystycznego, który posiada niezwykły potencjał, jest mało znany i istnieje na rynku nie dłużej niż dwa lata).
Co roku kapituła konkursowa przyznaje maksymalnie 10 certyfikatów. W ocenie kandydatur zwraca się szczególną uwagę na dostępność produktu oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w jego rozwoju.

Poza podnoszeniem jakości i konkurencyjności oferty turystycznej konkurs ma za zadanie kreowanie atrakcyjnych produktów, które są nowatorskie i przyjazne turystom.

 Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/39034-konkurs-na-najlepszy-produkt-turystyczny-2 .