REKLAMA

Grający do niedawna w Polskim Cukrze Toruń, reprezentant Polski, Krzysztof Sulima,  nowym zawodnikiem Anwilu – potwierdził oficjalnie klub z Włocławka. O tym transferze mówiło się już od jakiegoś czasu- teraz stał się on faktem. Krzysztof Sulima (29 lat, 202 cm) ostatnie 5 sezonów spędził w Polskim Cukrze Toruń, z którym dwukrotnie sięgał po srebrny medal, raz po brązowy, po Superpuchar i Puchar Polski. Wcześniej grał także we Wrocławiu, Łodzi, a seniorską karierę zaczynał w Warszawie.Poprzedni sezon Krzysztof zakończył ze średnimi na poziomie 6,6 punktu i 3,5 zbiórki w 16 minut spędzanych na parkiecie. Może się także pochwalić 60% skutecznością z gry.  
W zespole trenera Milicia będziemy z pewnością oglądać go na pozycji 4-5. Będzie to nie lada wzmocnienie dla naszego zespołu. Przypomnijmy w zeszłym sezonie jedynymi podkoszowymi przy kontuzji ( Michała Ignerskiego) byli tylko Aleksander Czyż i Krzysztof Szewczyk.
Z pewnością to nie ostatnie słowo pod względem transferów w naszej drużynie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, o których  będziemy informować na łamach naszego portalu.

Kacper Gładkowski