REKLAMA

Do 30 września 2020 r. potrwa przyjmowanie wniosków w ramach XIV edycji naród Stalowy Anioł. Kandydatury mogą zgłaszać zarówno osoby indywidualne, jaki i zespoły – informuje serwis kujawsko-pomorskie.pl.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć, promowanie odwagi we wdrażaniu innowacyjnych przedsięwzięć, a także nagradzanie osób oraz zespołów rzetelnie i ofiarnie realizujących zadania z zakresu pomocy społecznej.

Nagrody przyznawane są między innymi za tworzenie i realizowanie modelowych rozwiązań w zakresie opieki nad dzieckiem i rodziną, wdrażanie projektów aktywizacji i integracji społecznej osób wykluczonych, aktywizowanie i integrowanie wspólnot lokalnych, wspieranie sektora ekonomii społecznej i wolontariatu, promowanie dobrych praktyk z zakresu integracji społecznej oraz zaangażowanie w pracę na rzecz innych i bezinteresowną pomoc osobom potrzebującym. Laureaci oprócz statuetek Stalowego Anioła i listów gratulacyjnych otrzymują nagrody finansowe.

Pełna informacja na ten temat: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/35979-wyroznienia-dla-aniolow-pomocy-spolecznej