REKLAMA

Najczęściej w marcu jest jak w garncu trochę zimy trochę lata, a jak to jest w marcu we Włocławku pod względem wydarzeń kulturalnych? Zobaczcie sami.

DAWID  PODSIADŁO  x2

W najbliższy poniedziałek i wtorek (04.03 i 05.03) o godzinie 19:00 przywitamy na scenie Centrum Kultury – Browar B Dawida Podsiadło i jego „Wielkomiejski Tour”. Będzie to kolejna wizyta tego popularnego artysty we Włocławku, ale pierwszy raz zobaczymy jego występ dzień po dniu. Myślę, że nie będzie dużym zaskoczeniem dla nikogo fakt braku biletów. Uspokajamy nic złego się z nimi nie stało , po prostu rozeszły się jak świeże pączusie w tłusty czwartek.  Będą to z pewnością koncerty, które Nasze Miasto długo zapamięta.

Recital Łukasza Nowaka

W dzień kobiet (8 marca) wystąpi w Centrum Kultury -Browar B Łukasz Nowak to autor tekstów, założyciel zespołu Caryna, twórca i współtwórca programów muzycznych: „Podróże z balladą”, „Spotkanie z balladą”, Słowiańska dusza”, „Pieśni Naszych Czasów”. Wieczór z Łukaszem Nowakiem będzie z pewnością magiczny, pełen marzeń i tęsknot. Sam Łukasz Nowak zabierze nas w rejs po swoich utworach jak i utworach największych bardów XX wieku. Bilety do nabycia na biletyna.pl. Zapraszamy.

ALICJA MAJEWSKA  zaśpiewa we Włocławku

W niedzielę 10.03.2019 o godzinie 17:00 na scenie Browaru B pojawi się Alicja Majewska wraz ze swoim wieloletnim akompaniamentorem Włodzimierzem Korczem.  To kolejna wizyta tego fantastycznego duetu na włocławskiej arenie. Nie zabraknie znanych przebojów takich jak „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Jeszcze się tam żagiel bieli”.  Niepowtarzalny głos Alicji Majewskiej towarzyszy wszystkim Polakom od ponad czterdziestu lat, czy tym razem podbije serca Włocławian? Przekonajmy się sami. Z artystką gościnnie wystąpi grupa Warsaw Opera Quartet.  Bilety od 80zł na biletyna.pl .

                                                                                                                                             Kacper Gładkowski