REKLAMA

Autor: Kacper Gładkowski

Klub Bajkoludka w „Śródmieście Cafe”

Kawiarnia obywatelska „Śródmieście Cafe” 21 lipca zaprasza najmłodszych na drugie lipcowe spotkanie w ramach cyklu „Klub Bajkoludka”. Celem warsztatów jest zainteresowanie najmłodszych czytaniem bajek i wierszy a także zachęcanie do własnej dziecięcej twórczości. Dzieci nauczą się i utrwalą aktywne słuchanie a także rozwiną swoje pasje artystyczne. Na warsztatach dzieci będą słuchać wybranej bajki i na jej podstawie przygotują prace plastyczne. Zapraszamy we wtorek 21 lipca na godz.12.00 do kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9.

„Poetyckie Cafe” z autorem biografii Leopolda Tyrmanda

22 lipca o 16.30 w ramach cyklu „Poetyckie Cafe” zapraszamy na spotkanie z Marcelem Woźniakiem, toruńskim pisarzem, autorem poczytnych kryminałów (cykl o sprawach prowadzonych przez Leona Brodzkiego) oraz autorem głośnej biografii Leopolda Tyrmanda. „Kim jest Leopold Tyrmand – polski pisarz roku 2020?” – to zagadka, którą spróbujemy rozwikłać razem z naszym Gościem. Spotkanie odbędzie się w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9. Zapraszamy!

Blogerka Poli Ann w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe”

W piątek, 24 lipca o 16.30 zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu „Poetyckie Cafe”. Tym razem gościć będziemy Annę Bałutę – kobietę o wielu talentach i twarzach. Związana z Gdańskiem Absolwentka włocławskiego LMK jest bowiem filolożką, nauczycielką, pracuje na wyższej uczelni, prowadzi bloga Poli Ann, a ostatnio zadebiutowała jako pisarka, wydając książkę „Portrety”. Jeśli chcą Państwo przekonać się, jak prezentuje się portret nowoczesnej kobiety, zapraszamy serdecznie na spotkanie! Spotkanie odbędzie się w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9. Zapraszamy!

Opiekunem cyklu „Poetyckie Cafe” jest dr Miłosz Kłobkowski