REKLAMA

W najbliższy weekend (5-7 kwietnia). Będziemy mięli do czynienia z dużą dawką wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

Oto naszym zdaniem najważniejsze z nich:

FISZ EMADE w „BROWARZE B”

Już w piątek o godzinie 19:00 na scenie CKBB wystąpi zespół Fisz Emade. Tworzą go dwaj bracia Bartek i Piotr Waglewscy (synowie Wojtka Waglewskiego). Dwaj bracia  prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Sam duet tworzy już od 2001 roku i wydał 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub około hiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

Bilety · 50 zł – 70 zł

www.biletyna.pl

„ZŁODZIEJ”  w teatrze impresaryjnym

ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella. Tym razem w rolę reżysera wciela się Cezary Żak. Znany częściej ze swoich ról aktorskich tym razem staje także po drugiej stronie barykady i jest reżyserem sztuki. W „ZŁODZIEJU” gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski i Leszek Lichota. „ZŁODZIEJ” to swoiście inteligentna fabuła i przede wszystkim mnóstwo humoru.
Fabuła:
Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją,  psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. Ale czy jest to jedyny złodziej, który pojawi się na scenie?

ZŁODZIEJ to komedia kryminalna, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

Bilety: 70 i 90 zł KupBilecik.pl

Spring Rap Festiwal

Już 6 kwietnia w sobotę w Hali Mistrzów odbędzie się Spring Rap Festiwal. Podczas festiwalu będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć swoich ulubionych Artystów. W tym roku zagrają z nami KĘKĘ, PEJA, MAJOR SPZ. Na festiwal mogą wejść  osoby powyżej 16 roku życia. Natomiast osoby poniżej 16 roku życia mogą tylko i wyłącznie z prawnym opiekunem. Na supporcie zagra PIĄTEK 13th oraz WRO – Wszechobecny Ruch Oporu. Będzie to pierwsza edycja tego festiwalu. 

Bilety można nabywać w sklepie La Onda i SKATESHOP TREND JIGGA STORE WŁOCŁAWEK.

W dniu wydarzenia będzie udostępniona kasa biletowa, cena biletów :
VIP – 110
Regularny – 80
Sektorowy – 60
Ilość biletów ograniczona.

Wojtek Waglewski i VOO VOO  już w niedzielę

Niedziela to zdecydowanie coś dla fanów starego rocka i folku. Na włocławskiej scenie „Browaru B” wystąpi zespół Voo Voo. To jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. W swojej muzyce, ze znakomitym efektem łączy rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski. Wojciech Waglewski to kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny.

Każda z kolejnych płyt Voo Voo to niezwykła muzyczna podróż ku różnym zakątkom świata rocka, choć zespół często przekraczał rockowe granice.

Od kilku dekad nieprzerwanie pokazują, że rock jest pojemną sferą muzyki, i że może być przedmiotem świadomych opcji dla artystów. Nie są na szczęście jednak wciąż „gwiazdami-dinozaurami” . Stanowią normalny zespół, który nie chce być słuchany przez pryzmat własnej legendy. Nowa płyta to zawsze komunikat, który mają do przekazania swoim odbiorcom. 15 lutego 2019 ukazała się nowa, studyjna płyta Voo Voo nazwana „Za niebawem”. Jaka jest? Jest, jak jej tytuł – tajemnicza, i przekorna, nieoczywista i niejednoznaczna.

Bilety po 70 zł.