REKLAMA

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój nowej działalności gospodarczej”, na którym zostanie omówione wsparcie ze środków unijnych dla osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą oraz finansowa pomoc w jej rozwijaniu. Mile widziane są również osoby (nie pracują, nie uczą się i nie szkolą, mające od 18 do 35 lat) chcące odbyć najpierw praktykę u zagranicznego pracodawcy we Włoszech (południe – Kalabria, prowincja Cosenza) umożliwiającą poznanie firmy funkcjonującej za granicą.

Spotkanie odbędzie się 14 marca 2019 r. w siedzibie Punktu, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31, w godzinach od 10:30 do 13:30.

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości wsparcia dla osób fizycznych, które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą m.in. charakterystyka wsparcia dla osób planujących założyć własną działalność gospodarczą z Funduszy Europejskich oraz możliwości uzyskania dofinansowania z programów rządowych oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Przedstawiona zostaną również możliwości wyjazdu do Włoch na praktyki.

Osoby i instytucje zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o rejestrację za pośrednictwem strony: http://www.mojregion.eu/index.php/strona-glowna-rpo/formularz-kontaktowy-502 , telefoniczną pod numerami (54) 235 67 12 / 235 67 21 lub mailowo ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl