REKLAMA

W tym tygodniu Teatru Muzyczny w Toruniu zagra trzy razy, na dwóch scenach. Na przepełnioną muzyczną przygodą Tajemnicę Tomka Sawyera  zapraszamy we czwartek do CKK Jordanki, a na Hemara – do Pałacu Dąmbskich. Zapowiada się wesoły, muzyczny tydzień!

Tajemnica Tomka Sawyera to kolorowy, rozśpiewany musical na motywach powieści Marka Twaina, która przeniesie widzów w świat przygody i dobrej zabawy – choć nie zabraknie i historii kryminalnych… Tomek Sawyer i jego przyjaciel Huck Finn próbują rozwikłać pewną mroczną zagadkę. Przy okazji uczą się, co to znaczy przyjaźń i lojalność. Muzykę do spektaklu skomponował toruński muzyk Sławomir Wierzcholski (Nocna Zmiana Bluesa). Tomek Sawyer  już 13 lutego (czwartek) o godz. 9 i 12.

14 lutego to nie tylko Święto Zakochanych – Teatr Muzyczny ma również propozycję dla żądnych wrażeń teatromaniaków! 

Miłość i nienawiść, obojętność i zakochanie. Kto z nas choć raz nie odczuwał tak wielu emocji naraz? Zapewne na własnej skórze poznał je również Marian Hemar, pisząc takie utwory jak Mały GigoloDieta, czy Nie będziesz ty to będzie inna. I choć od śmierci Hemara minęło już 48 lat, jego teksty nadal nie tracą na aktualności.

Drogie Panie, jeśli więc Wasz mały gigolo nie był w Teatrze od dłuższego czasu, to idealna okazja, by naprawił swój błąd i nadrobił kulturalne zaległości. Możecie nas odwiedzić również dzień przed Walentynkami. Zapraszamy!

Tajemnica Tomka Sawyera

13 lutego, godz. 9:00 i 12:00

CKK Jordanki, Al. Solidarności 1-3

Hemar. Marchewka – próba generalizacji

13 lutego, godz. 19:00, 14 lutego, godz. 18:00

Pałac Dąmbskich, ul. Żeglarska 8

Bilety: bow@teatrmuzyczny.torun.pl

Telefon: 56 678 75 18 lub 512 982 813

Biuro: ul. Żeglarska 8, Toruń