REKLAMA

Autor: Karolina Klimecka

Pandemia pandemią, ale jeść trzeba. Niestety bardzo ubolewam nad zamknięciem restauracji, barów i innych miejsc, w których można było zaspokoić swój kulinarny głód. Na moje szczęście wiele z miejsc, które odwiedzałam zanim zostały zamknięte dla gości, dostarcza pokarm swoim klientom w formie na wynos lub na dowóz. Ta możliwość ratuje całą sytuację! W tym momencie, w którym się znajdujemy nie miejsce, a smak pokarmów jest najważniejszy.

Restauracja Garage Hotel to miejsce, które zawsze lubię odwiedzać. Jest to miejsce wyjątkowe, ze świetnym wnętrzem i klimatem. I zawsze z menu można wybrać coś ciekawego, nawet w czasie gdy panuje koronawirus.

Zamówiłam makaron z krewetkami. To jest zawsze moja ulubiona kombinacja – pyszne kreweteczki i do tego pyszny makaron! W sumie pierwszy raz w Garage Hotel udało mi się spróbować takiej kombinacji i powiem szczerze, mimo że w pojemniku jednorazowym, smakowała idealnie.

Pyszny makaron tagliatelle dosłownie rozpływał się w ustach. Sos miał słodkawy smak. Duża ilość pysznych krewetek, które świetnie komponowały się z dużymi kawałkami cebuli, czosnku, cukinii i szpinaku. Plusem dania było świetne doprawienie – czuć było wyrazisty smak przypraw i widać, że przygotowujący posiłek wie co znaczy umiejętnie się nimi posługiwać.

Danie o mega dużej ilości w cenie 32 zł. Można zjeść obiad i kolację za jednym razem. Szczerze polecam!