REKLAMA

27 lipca 2021 w sali nr 4 Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 odbędą się Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego.

O godz. 12.00 gratulacje z okazji 65-lecia zawarcia małżeństwa odbiorą Państwo Henryka i Włodzimierz Wysoccy, a z okazji 60-lecia zawarcia małżeństwa gratulacje odbiorą Państwo Czesława i Gerard Wysoccy, Marianna i Marian Janiczek oraz Zofia i Bronisław Łazińscy. Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa świętować będą Państwo: Ewa i Jan Lewandowscy, Wanda i Jan Pawelec, Marianna i Józef Jaroszewscy, Barbara i Jan Makson, Zofia i Karol Lewandowscy, Janina i Kazimierz Zdanowscy, Wanda i Wiesław Skonieccy, Wiktoria i Kazimierz Zdanek, Barbara i Stanisław Wójtewicz, Wanda i Jerzy Pietraszewscy, Henryka i Janisław Drzewieccy, Eryka i Ryszard Kozłowscy, Barbara i Roman Jabłońscy, Krystyna i Zenon Górzyńscy oraz Wiesława i Stanisław Bartkowiak.

Natomiast o godz. 16.00 jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa świętować będą Państwo: Mirosława i Józef Wiśniewscy, Danuta i Zdzisław Małkowscy, Maria i Jan Kondratiuk, Jadwiga i Aleksy Domańscy, Ewa i Ryszard Chorniccy, Grażyna i Zdzisław Grochowina, Maria i Marian Mróz, Anna i Jerzy Popkowscy, Jadwiga i Stefan Przybyłowscy, Urszula i Jan Stefańscy, Kazimiera i Adam Szulc, Krystyna i Władysław Michałowscy, Bożena i Jan Kuczmaja. Jadwiga i Bolesław Dudek, Anna i Jerzy Kubiak, Teresa i Adam Sulkowscy, Barbara i Wojciech Sitarz oraz Bożena i Antoni Skonieczni.