REKLAMA

no images were found

Autor: Marek Szubski

Anwil jedzie do Ergo Areny zrewanżować się za sensacyjną porażkę we Włocławku. Sensacyjną, gdyż 26 października w Hali Mistrzów, na 4 minuty przed końcem faworyzowany Mistrz Polski powadzili 82-63. O tym, co się wydarzyło później wszyscy chcą jak najszybciej zapomnieć. Najlepszym sposobem na to będzie efektowne zwycięstwo w dzisiejszym meczu.

Wyjazd w obliczu kontuzji. 

Pewnym jest, że na boisku nie zobaczmy Chase Simona, który w dalszym ciągu zmaga się z kontuzją kolana. Pod znakiem zapytania stoi udział Rolandsa Freimanisa (kontuzja mięśnia uda) oraz przeziębionego Michała Sokołowskiego. Zawodnicy udali się z zespołem na mecz, ale o ich występie zadecyduje sztab medyczny wraz z trenerem przed samym spotkaniem.

Na domiar złego, podczas wczorajszego treningu, Jakub Karolak zderzył się z innym graczem i doznał kontuzji. Jak się okazuje jest to złamanie kości nosowej z przemieszczeniem.

Sopocianie również mają swoje kłopoty. Ich forma wyraźnie spadła. Zespół przegrał 4 ostatnie mecze. W tym spotkanie derbowe z Arką Gdynia, oraz z broniącą się przed spadkiem Polpharmą Starogard Gdański. Ponadto w ostatnich dniach drużynę opuścił skrzydłowy Jeff Roberson.

Mecz zacznie się dokładnie 17:40. 

Transmisja telewizyjna zaplanowana w Polsacie Sport Ekstra już od 17 30 oraz w Radiu Rottweilery na stronie kkwloclawek.pl